//Foteliki samochodowe Częstochowa sklep z fotelikami

Foteliki samochodowe Częstochowa sklep z fotelikami

Foteliki samochodowe Częstochowa duży wybór

Foteliki samochodowe Częstochowa sklep OdNarodzin. Nasze doświadczenie w fotelikach na rok 2018 to blisko 15 lat. Jesteśmy w branży od maja 2005 roku. Jako pierwszy sklep z fotelikami samochodowymi w naszym mieście postanowiliśmy na bezpieczne produkty. Produkty te nie pojawiły się dlatego że ludzie je kupowali, produkty pojawiły się bo taka mamy filozofię. Filozofia ta polega na tym, że liczy się przede wszytkim bezpieczeństwo Państwa dziecka. W naszej ofercie znajdują się uznane marki producentów fotelików tyłem, przodem foteli dwukierunkowych. O fotelach samochodowych wiemy wszystko no może prawie wszystko. Ponieważ jesteśmy największym sklepem o powierzchni blisko 1000 m2 na naszych półkach znajdują się ok 150 różnych modeli fotelików samochodowych. Każdy klient który przyjdzie uzyska informację dotycząca foteli samochodowych ich obsługi oraz ma możliwość skorzystania z bezpłatnej i fachowej przymiarki fotelika do samochodu.

Foteliki samochodowe Częstochowa producent i sklep

Foteliki samochodowe to ważny temat aby sprzedawać i móc dobrze doradzić trzeba być profesjonalistą. Doświadczenie w montażu fotelików samochodowych pozwala o sobie powiedzieć że jesteśmy fachowcami. Jako jedyny sklep możemy pochwalić się kursami, które potwierdzą nasze doświadczenie. Szkoliliśmy policję, bierzemy udział w wydarzeniach z Częstochowskim WORD-em. Dodatkowo byliśmy mistrzem Polski w zakresie montażu i wiedzy o fotelach samochodowych. Cyklicznie szkolimy się na targach, wystawach i bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez produktów i dystrybutorów. Poświęcamy sporo czasu na czytanie fachowej literatury by móc zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli jesteście Państwo z okolic naszego miasta lub z Częstochowy zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i skożystania z doradztwa.

gdzie kupić fotelik samochodowy w Częstochowie z montażem

Montaż fotelików samochodowych w samochodzie to czynność która jest konieczna Dobrze dobrany fotelik powinien spełniać rygorystyczne wymogi dotyczące montażu. Ustawienie odpowiedniej pozycji spoczynkowej w samochodzie dla komfortu dziecka. Sprawdzenie czy fotelik da się stabilnie zapiąć to czynniki które musimy sprawdzić. Przed naszym sklepem jest duży parking na którym odbywa się bezpłatna przymiarka. Fotele samochodowe nieodpłatnie montujemy w samochodach klientów. Montując foteliki samochodowe klientom z Częstochowy i okolic gwarantujemy profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie Dodatkowo każdego klienta przeszkolimy z zakresu montażu fotelika samochodowego oraz w jaki sposób zapiąć bezpiecznie dziecko. Te czynniki decydują bowiem, że możemy powiedzieć że podróż będzie bezpieczna.

foteliki samochodowe Częstochowa warszawska

Kupując w sklepie w Częstochowie fotelik samochodowy możemy liczyć na dodatkowe usługi które oferujemy swoim klientom. W ofercie mamy bogaty wybór fotelików samochodowych, foteliki na czas naprawy gratis. Bezpłatny montaż fotelików w samochodzie. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich foteli samochodowych. Możliwość zakupienia wymiennych tapicerek i części foteli samochodowych. W przypadku ułamania wkładek energochłonnych pomagamy w nieodpłatnej ich wymianie. Pomagamy również w przypadku uczestniczenia w wypadku samochodowym wymiary fotelików na nowe jeżłi dany producent taką opcję posiada.

Sklep z fotelikami samochodowymi częstochowa

Sklep z fotelikami samochodowymi Częstochowa to komfort dla każdego mieszkańca. Serdecznie zapraszamy do sklepu stacjonarnego Odnarodzin w Częstochowie 6 dni w tygodniu. Znajdujemy się na Rakowie w dawnym kinie Relax nad Tesco. Dla ludzi spoza naszego miasta wygodny dojazd z trasy, mieścimy się 300 metrów od Trasy A1.Miło nam będzie gościć Państwa u siebie. Poza szeroką ofertą fotelików samochodowych tyłem do kierunku jazdy, przodem, fotelików dla czterolatków, dla niemowląt i dla starszych dzieci oferujemy ponad 30 000 produktów. Wózki dziecięce, zabawki, akcesoria oraz wiele wile innych produktów.

By |2018-10-04T22:49:05+00:00Październik 4th, 2018|Bez kategorii|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz