//Gryzaki dla niemowląt jaki wybrać gryzak dla naszego dziecka

Gryzaki dla niemowląt jaki wybrać gryzak dla naszego dziecka

gryzaki mombella ośmiorniczkaGryzaki dla niemowląt jaki wybrać gryzak dla dziecka? Gryzaki silikonowe, gryzaki wodne, gryzaki ortodontyczne?

 

Samo słowo „ząbkowanie” kojarzy się rodzicom z bardzo nieprzyjemnym okresem z życia niemowlaka. Jest to proces który występuje u większości maluszków różnym nasileniu i wiąże się z nieprzyjemnymi dolegliwościami gryzaki dla niemowląt mogą to zmienić. Mogą być to ból, swędzenie dziąseł, nadmierny wyciek śliny, rozdrażnienie, a nawet gorączka. Dlatego firmy z akcesoriami dla niemowląt i dzieci przychodzą rodzicom z pomocą oferując gadżet w postaci gryzaka. Głównym zadaniem gryzaków dla dzieci jest szybko uśmierzyć ból i swędzenie dziąseł oraz rozmasować obolałe dziąsła. Na rynku pojawiło się mnóstwo rodzajów gryzaków dla niemowląt które kuszą nas swoim kształtem, kolorem czy materiałem z jakiego jest wykonane.

gryzak Z grzechotką
A więc jaki powinien być idealny gryzak dla naszego niemowlaka? Przede wszystkim bezpieczny!!! Podczas zakupu gryzaka niemowlęcego zwróćmy uwagę czy nie ma ostrych krawędzi oraz małych elementów. Małe elementy gryzaka mogłyby się odczepić , podczas korzystania z gryzaka przez dziecko. Druga zasadnicza kwestia to utrzymanie takiego produktu w czystości. Biorąc pod uwagę, że nasze dziecko będzie intensywnie korzystać z gryzaków podczas ząbkowania powinny one być łatwe do umycia, bez trudnodostępnych zakamarków, zagłębień czy rowków. Gryzaki powinny być dostosowane do wieku dziecka. Dodatkową mile widzianą przez dzieciaki funkcją gryzaczków niemowlęcych jest forma zabawki.

Gryzaki niemowlęce- rodzaje dostępne na rynku

gryzak dla niemowląt
gryzaki wodne

-gryzaki silikonowe

-gryzaki drewniane

-gryzaki ortodontyczne

-gryzaki do podawania pokarmu

-gryzak zabawka/grzechotka

Najważniejsze podczas zakupu gryzaków niemowlęcych ale także wszystkich produktów dla dzieci czy niemowląt to sprawdzenie czy posiadają one odpowiednie certyfikaty i atesty. Nie kupujmy produktów niewiadomego i wątpliwego pochodzenia bo zdrowie naszego dziecka jest bezcenne.

gryzaki na ząbkowanie

Ukojenie bólu w ząbkowaniu gryzaki dla niemowląt

Wszystkie proponowane przez nas gryzaki i akcesoria dla niemowląt, pochodzą z wiarygodnych źródeł, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Są w 100% bezpieczne dla Naszych i Państwa dzieci.

Bardzo popularnym jest gryzak Mombella ośmiorniczka
W naszej ofercie
SmilyMia
Razbaby
Baby Banana
Mombella
Canpol Babies
Babyono

Pełna oferta gryzaków dla niemowląt gryzaki

.
gryzaczek mombella ośmiorniczka
gryzak wodny

By |2019-04-10T15:40:23+00:00Kwiecień 10th, 2019|Bez kategorii|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz