Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 152 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Zabezpieczenia do szafek bezpieczny dom.

Zabezpieczenia przed dziećmi bezpieczeństwo dziecka to priorytet dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą. Atestowane zabezpieczenia dla dzieci to konieczny zakup. 90% nieszczęśliwych wypadków zdarza się u dzieci w domu. Dzieje się tak ponieważ często rodzice nie dostosowują domu do dziecka, blat stołu na wysokości czoła, kurki od gazu, brak bezpiecznych klamek okiennych, zabezpieczeń do szafek gniazdek. Niezabezpieczone narożników stołów, czynią z domu miejsce w którym dziecko nie może się czuć bezpieczne. Bezpieczeństwo jest najważniejsze dlatego zapraszamy też do zapoznania się z takimi produktami jak bramki do drzwi, które pomogą nam zabezpieczyć klatkę schodową. Najważniejsze by zejście ze schodów zrobić tak by dziecko przebywające na piętrze było bezpieczne i nie mogło spaść.

Zabezpieczenie domu – bramka na schody

Bramki takie służą również do stworzenia bezpieczeństwa w domu by dziecko nie wchodziło na górę. Bramka na schody może być również rozwiązaniem jeżeli nie chcemy by pies wchodził nam do pokoju niemowlaka ponieważ mogę go obudzić. Monitory oddechu, które kontrolują prawidłowy oddech dziecka. Lampki nocne, takie na biurko ale tez i oświetlanie pokoju by dziecko nie było pozostawione w zupełniej ciemności. Elektroniczne nianie czy video nianie które pozwalają pozostawić dziecko w drugim pomieszczeniu. Jest to istotne produkt ponieważ mamy je pod kontrolą. Bezpieczeństwo dziecka to szorki dział zapraszamy zapoznać się z wszystkimi produktami. Produkty które pomogą w by dziecko było bezpieczne w kąpieli. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą

Zabezpieczenia do szuflad

Wszystkie te produkty znakomicie się sprawdzą w naszym domu. Dziecko jest bardzo ciekawskie i zaglądnie do wszystkiego nie raz. Czy dziecko może ściągnąć płaski telewizor. Oczywiście że tak dlatego warto pomyśleć zanim dziecko zacznie raczkować i chodzi by stworzyć bezpieczny dom. Najbardziej popularnymi produktami są bramki drzwiowe z różnego rodzaju rozszerzeniami. Bramki które też sprawdzają się jako zabezpieczenia  kominka w chłodne dni. Kolejną grupą są blokady do szafek kuchennych. Pomóc w zabezpieczeniu szuflad od zewnątrz czy tez zewnątrz jest bardzo przydatne.

Przystosuj swój dom dla małego dziecka

Musimy pamiętać ze dziecko które chwyci szufladę nie zawsze spodziewa się ze szuflada pojedzie za nim. Co w chwili kiedy dziecko włoży rękę do szuflady i ją popchnie dlatego zapoznaj się z pełną ofertą? Bardzo dobrymi produktami są zabezpieczenia kurków do kuchenki gazowej. Równie ważne jest  zabezpieczenie toalety by dziecko nie napiło się wody.:) Różnego rodzaju zabezpieczenia kontaktów, drzwi to minimum standardu. Dbajmy o bezpieczeństwo dziecka w naszym domu i środowisku w którym przebywa. Poczytaj jak wybrać odpowiednią huśtawkę dla dziecka.