Zabezpieczenia do szafek bezpieczny dom.

Zabezpieczenia przed dziećmi bezpieczeństwo dziecka to priorytet. Zabezpieczenia dla dzieci to konieczny zakup, 90% nieszczęśliwych wypadków zdarza się u dzieci w domu, często rodzice nie zajmą się bezpieczeństwem i nie dostosowują domu do dziecka, blat stołu na wysokości czoła, kurki od gazu, brak bezpiecznych klamek okiennych, zabezpieczeń do szafek gniazdek , narożników stołów, czynią z domu miejsce w którym dziecko nie może się czuć bezpieczny. Zapraszamy też do zapoznania się z takimi produktami jak bramki do drzwi, które pomogą nam by zejście ze schodów zrobić tak by dziecko przebywające na piętrze było bezpieczne i nie mogło spaść.

Zabezpieczenie domu – bramka na schody

Bramki takie służą również storzenia bezpieczeństwa w domu by dziecko nie wchodziło na górę. Bramka na schody może być również rozwiązaniem jeżeli nie chcemy by pies wchodził nam do pokoju niemowlaka. Monitory oddechu, które kontrolują prawidłowy oddech dziecka. Lampki nocne, takie na biurko ale tez i oświetlanie pokoju by dziecko nie było pozostawione w zupełniej ciemności. Elektroniczne nianie czy video nianie które pozwalają pozostawić dziecko w drugim pomieszczeniu a jednocześnie mamy je pod kontrolą. Bezpieczeństwo dziecka to szorki dział zapraszamy zapoznać się z wszystkimi produktami, które pomogą w by dziecko było bezpieczne w kąpieli jak np. leżaczek dla niemowlaka.

Zabezpieczenia do szuflad

Wszystkie te produkty znakomicie się sprawdzą w naszym domu. Dziecko jest bardzo ciekawskie i zaglądnie do wszystkiego nie raz. Czy dziecko może ściągnąć płaski telewizor oczywiście dlatego warto pomyśleć zanim dziecko zacznie raczkować i chodzi by stworzyć bezpieczny dom. Najbardziej popularnymi produktami są bramki drzwiowe z różnego rodzaju rozszerzeniami, które też sprawdzają się jako zabezpieczenia dla dzieci kominka w chłodne dni. Kolejną grupą są blokady do szafek kuchennych. Pomóc w bezpieczeństwie szuflad od zewnątrz czy tez zewnątrz jest bardzo przydatne, musimy pamiętać ze dziecko które chwyci szufladę nie zawsze spodziewa się ze szuflada pojedzie za nim, a co w chwili kiedy dziecko włoży rękę do szuflady i ją popchnie? Bardzo dobrymi produktami są by stworzyć bezpieczny dom kurków do kuchenki gazowe, zabezpieczenie toalety by dziecko nie napiło się wody:) Różnego rodzaju zabezpieczenia kontaktów, drzwi to minimum standardu. Dbajmy o bezpieczeństwo dziecka w naszym domu i środowisku w którym przebywa. Poczytaj jak wybrać odpowiednią huśtawkę dla dziecka.