Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 21 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
By dziecko w nocy nie spadało barierka do łóżka

Barierka do łóżka, bezpieczeństwo dziecka w dużym stopniu zależy od nas jako rodziców. Niestety dla dziecka dom nie jest bezpieczny i jest wiele czynników, które mogą zaważyć na bezpieczeństwie. Czy nasze dziecko w bezpieczny sposób będzie poruszać się po mieszkaniu czy domu. Kupując barierkę do łóżka sprawimy że nasze dziecko w nocy nie będzie spadało na podłogę. Barierki do łózek możemy zakupić metalowe lub z drewna. Barierkę drewniana nakładamy na wystający bok łóżeczka, metalowe wkładany pod materac. Barierkami do łóżek będą zainteresowani rodzice dzieci w wieku ok 3-4 lat. W tym właśnie okresie rodzice decydują się na zmianę łóżeczka dziecięcego dziecku. Należy pamiętać że większość aż 95% nieszczęśliwych wypadków zdarza się w domu. Dlatego zadbajmy o to już od pierwszych dni o bezpieczeństwo dziecka. Kategorię bezpieczeństwo dziecka podzieliliśmy ja podkategorie tak aby sortowanie i wyszukiwani produktów do zabezpieczenia było dla Państwa jak najbardziej przyjazne.

Bezpieczny sen przystosuj swój dom do życia w nim dziecka

Barierkę do łóżka i łóżeczek to produkt który jest niezastąpiony dla dzieci śpiących na samodzielnych łóżkach. Można ją również zastosować kiedy dziecko śpi u nas od zewnętrznej strony łózka. Barierkę do łóżeczka tworzy literę L i jedną cześć wkładamy pod materac uniemożliwiając jej wysuniecie. Górna cześć zabezpiecza dziecko w przypadku gdyby podczas snu i przewracania było zbyt blisko brzegu. Barierki do łóżeczka wpływają na bezpieczeństwo dziecka podczas snu i jest produktem, który zdecydowanie wpłynie na nasz spokój i zapewni bezpieczeństwo dziecka.

Na spokojny sen barierka ochronna do łóżka

Z kategorii do snu możemy zakupić barierka do łóżka, bezpieczne wałeczki, jest to produkt który zabezpiecza dziecko przez obracaniem się na brzuszek czy plecy. Wałeczki do snu regulujemy takk aby przylegały do dziecka i uniemożliwiały jego obrót. Bezpieczne wałeczki znakomicie sprawdzają się w przypadku kiedy dziecko często ulewa i zapobiega zakrztuszeniu. Bardzo popularnym produktem są łapki niedrapki – rękawiczki. W chili przyjścia ze szpitala lub nawet podczas pobytu w szpitalu jest to produkt niezastąpiony. Nowo narodzone dziecko ma paznokcie niczym skalpel, często muskając się po twarzy niekontrolowanymi ruchami powoduje skaleczenia twarzy. Zastosowani łapek niedrapek zapobiegnie temu procesowi.

Jak zabezpieczyć dziecko przed spadaniem z łóżka?

Bezpieczeństwo dziecka to również komfort dla rodzica dlatego tak popularne są elektroniczne nianie. Elektroniczna niania to potocznie mówiąc łoki toki i w zależności od modelu i ceny bardziej lub mniej rozbudowana. Elektroniczne nianie analogowe lub cyfrowe pozwalają ba pozostawienie dziecka podczas snu w innych pomieszczeniach a jednocześnie dając poczucie bezpieczeństwa rodzicowi, który poprzez nasłuch kontroluję co się dzieje w sypialni a w tym czasie e może się zająć sprawami domowymi. Elektroniczne nianie występują również w opcji z video nianią i jest to produkt szczególnie rekomendowany dla osób niesłyszących. W przypadku pytań do produktów z kategorii barierka do łóżka zapraszamy do kontaktu,