Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 65 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wanienka do kąpieli bezpieczna kąpiel noworodka w domu

Wanienka do kąpieli bezpieczeństwo w kąpieli to podstawa poślizgniecie się zachłyśniecie woda może zniechęcić dziecko do do tej codziennej czynności. Poprzez zastosowanie odpowiednich produktów możemy wpłynąć bezpośrednio na bezpieczeństwo naszego dziecka. Możemy zrobić taką kąpiel że dziecko będzie czekało z przyjemnością na te chwile. Pamiętajmy że podstawą bezpiecznej kąpieli bez względu jakie produktu używamy jest to by nie „spuszczać” dziecka z oka. Wystarczy bowiem chwila i dziecko może uderzyć się czy zachłysnąć. W przypadku korzystania z wanienki dla niemowląt, koniecznie musimy ją postawić na stabilnym podłożu. Możemy na pralce, w wannie, na podłodze, stole czy też na dedykowanym do tego zadnia stojaku do wanienek dla dzieci. Pamiętajmy przy tym że kupując stojak do wanienek dla niemowlaków powinien być on dopasowany do wanienki.  W zależności od producenta. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wanienkami to zapraszamy do kontaktu.

Przewijak z wanienką kąpiel noworodka w wanience 120 lub 80 cm

W ofercie są również wiaderka do kąpieli noworodków, które są zbudowanie w taki sposób że niemowlę nie może się przewrócić jest to doskonała alternatywa dla produktów takich jak wanienka do kąpieli. Nie ma też możliwości kręcić a tym samych zachłysnąć. Pozycja embrionalna w tym wiaderku daje dziecku poczucie bezpieczeństwa a tym samym i nam jako rodzicom. Różnego rodzaju leżaczki zapewnią odpowiedni kąt dziecka kąpanego w wanienkach dla niemowląt zapobiegają zsuwaniu a odpowiednia pozycja półleżąca umożliwi dziecku zabawę. Dla starszych dzieci niezbędna jest mata do antypoślizgowa dla dzieci siedzących czy też jeżeli dziecko bierze prysznic, lub dla dzieci ok 6 miesięcy.

Bezpieczna kąpiel noworodka w domu

Krzesełko do kąpieli które uniemożliwia przewrócenia się dziecka kiedy nie siedzi stabilnie. Bezpieczeństwo to również preparaty do kąpania które nie szczypią w oczy. Produktem szczególnie polecanym w tej kategorii jest antypoślizgowy stopień który zapobiega poślizgnięciu a umożliwia mniejszym dzieciom swobodny dostęp do umywalki i zachowanie bezpieczeństwa. Pamiętajmy również o zakupie bezrtęciowego termometru o obłych kształtach które zapobiegną skaleczeniu i są doskonałym elementem przy zakupie wanienki. Większość termometrów jest bezrtęciowa i w razie rozbicia nie stanowi zagrożenia dla dziecka. Pamiętajmy ze bezpieczeństwo dziecka w kąpieli to podstawa. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym, który postara się odpowiedzieć na pytania, dotyczących wanienka do kąpieli które pojawią się w trakcie robienia wyprawki