Filtruj produkty Widoczne wszystko 13 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Niania elektroniczna bezpieczeństwo na co dzień

Niania elektroniczna to produkt, który sprzyja przy wychowywaniu niemowlaka. Stała kontrola odgłosów z pokoju dziecka daje konsumentom poczucie bezpieczeństwa. Elektroniczne nianie dają nam możliwość kontroli czy dziecko się nie przebudziło czy gaworzy czy płacze. Są na rynku dostępne są niańki elektroniczne z czujnikiem ruchu, które poinformują nas. Poinformują czy dziecko wstało czy też może kot lub pies wszedł do pokoju. Przed zakupem powinniśmy zdecydować się na nianię analogową czy też cyfrową. Nianiom analogowym mogą się przytrafiać psikusy zwłaszcza przypadku mieszkania w bloku. Może się bowiem zdarzyć, klientowi że sąsiad będzie słuchał nas lub odwrotnie ponieważ mamy tylko dwa kanały do wyboru. W zależności od wyboru produktu możemy zakupić ją wielofunkcyjna bardzo rozbudowaną lub tez tańszą.

Bezpieczeństwo dziecka lektroniczna niania na dzień i noc

Te droższe produkty mogą być dwukierunkowe czyli takie że będziemy mieli możliwość powiedzenia do dziecka jeśli droga do sypialni będzie dłuższa. Niania elektroniczna posiada tez takie detale jak pomiar temperatury, możliwość włączenia światełka. Kolejne zalety to opcja lampki nocnej czy tez ulubionej melodyjki. Wszystkie te funkcje podwyższają cenę jednak mogą się okazać bardzo pomocne. Nienie elektroniczna powinna być również dostosowana do naszego mieszkania. Jeżeli mamy spory dom warto kupić taką gdzie będziemy mieli zasięg. Nie patrzmy na parametr który podaje producent ponieważ ten parametr dotyczy otwartej przestrzeni. W domu są meble ściany stropy beton cegła itp. Wszytki te elementy wpływają na obniżenie parametrów a przecież chcemy dziecko słyszeć gdziekolwiek w domu nie będziemy. Przydatną funkcją jest informowanie o stanie naładowania baterii, ostrzeże nas w przypadku kiedy kończą się baterie i nie wprowadzi w błąd.

Elektroniczna niania z kamera i wszystko pod kontrolą

Niania elektroniczna z kamera to bardzo przydatny produkt który sprawdzi się bardzo dla osób niesłyszących. Będzie przydatna również w przypadku kiedy robimy w domu imprezę i możemy nie usłyszeć dziecka. Niania elektroniczna z kamera pokaże nam na monitorze ruszające się dziecko w łóżeczku lub że wstało. Nianie takie wyposażone są w kilku calowy monitor, w większości z funkcją podczerwieni by widzieć dziecko w nocy. Zasięg takiej elektronicznej niani jest uzależniony od producenta. W przypadku zainteresowania elektronicznymi nianiami z kamera prosimy o kontakt z handlowcem. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Wszystkie towary posiadają 24 miesiące gwarancji producenta. Zapoznaj się z oferta monitorów oddechu