Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Szelki do nauki chodzenia niemowląt i dzieci

Szelki do nauki chodzenia powinny być zainteresowani rodzice dzieci ok 6 miesiąca życia. Pierwsze samodzielne kroki maluszka to niezapomniana chwila dla rodziców, dziadków i najbliższych. Zanim dojdzie do samodzielnych kroczków upłynie sporo tygodni nauki. Dlatego podczas nauki chodzenia opiekun maluszka pozostaje cały czas w schylonej. Chodzenie w wymuszonej pozycji, co za tym idzie ból kręgosłupa jest nieunikniony. By uniknąć bólu, a nauka chodzenia stała się czystą przyjemnością w naszej ofercie znajdują się różne rodzaje szelek do nauki chodzenia.

Szerokie taśmy na ramiona dziecka waży element

Na rynku pojawiło się wiele produktów, która mają różne funkcje, ceny i zastosowanie. Najbardziej popularnymi szelkami jest uprząż, którą zakładamy na ramiona, oplatamy na wysokości klatki piersiowej. Mają one nieco dłuższy pasek na plecach który umożliwia utrzymanie dziecka w razie zachwiania równowagi. Standardowe szelki sprawdzają się równie dobrze! Poprzez szereg regulacji możemy dopasować je do dziecka. Szelka do nauki chodzenia ma wiele zastosowań ale bez względu na rodzaj umożliwiają komfortowe prowadzenie dziecka nie nadwyrężając naszego kręgosłupa.

Szelki do chodzenia na co zwrócić uwagę

Przy zakupie szelek do nauki chodzenia zwróćmy uwagę w jakiej porze dziecko będziemy uczyć latem czy zimą. Szelki do nauki chodzenia z niższej półki cenowej w większości nie posiadają ochraniaczy na ramiona na klatce piersiowej itp. Dlatego brak tych osłon w szczególności latem może spowodować odparzenia będzie mało komfortowe dla dziecka. Oczywiście jeżeli będziemy dziecko uczyli chodzić w chłodniejszych dni na bluzkę z długim rękawem komfort będzie większy. Ale i tak cienkie paski mogą wpływać na otarcia. Szelka do nauki chodzenia poza oczywistą funkcją doskonale sprawdzą się jako opcja do sanek. Ponieważ można zapiąć do wózka, mogą być używane jako produkt do krzesełka do karmienia oraz gdziekolwiek chcielibyście państwo je przyczepili.

Szeroka oferta szelek do wózka i nauki chodzenia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szelki firm Baby ono, Canpol, Abakus, Tommee Tippee, Diono, Dream baby oraz firmy Roan. Szeroki wybór szelek do nauki chodzenia sprawi, że bez problemu odnajdą produkt odpowiedni jakościowo i cenowo dla Państwa a w razie pytań zapraszamy do kontaktu. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Zapraszamy do zapoznania się z oferta zabezpieczeń do szuflad