Filtruj produkty Widoczne wszystko 5 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Niania elektroniczna z kamerą komfort dla rodzica

Niania elektroniczna z kamerą, to produkt który występuje w dwóch opcjach. Jako video oraz video niania z monitorem oddechu. Produkt ten jak każdy inny może być gadżetem ale również jest bardzo przydatny. Sam obraz video może doskonale się sprawdzić dla osób niesłyszących, gdy jesteśmy na głośnym weselu lub innej imprezie. Jeżeli jesteśmy gdzieś gdzie głos do nas nie dociera, podgląd na obraz w 100% da nam poczucie bezpieczeństwa. Bez większych oporów pozostawimy niemowlę pod czujnym okiem video niani.

Bezpieczeństwo i komfort video nianie do domu

Zdarza się również, że dziecko się rozkopie, ułoży w taki sposób, w który nie chcemy by leżało. W takich przypadkach używanie video niań jest niezastąpiona. Produkty działają w technologi cyfrowej ich monitory są od 2 calowych monitorów do 7 więc wachlarz jest olbrzymi. Dodatkowo jak wspomnieliśmy na początku są też video nianie – produkty z monitorem oddechu. Jest to produkt który rekomendują lekarze w przypadku obaw że może nastąpić bezdech. Dla wcześniaków albo w przypadku kiedy nasze obawy są na tyle dużo że lepiej zainwestować kilkaset złotych niż denerwować się codziennie podczas snu dziecka.

Video niania z funkcją monitora oddechu

Niania elektroniczna z kamerą daje nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa słyszymy dziecko, wybrane modele posiadają czujniki ruchu. Są to produkty które nas poinformuje jeżeli np. w zasięgu video niani znajdzie się nasz kot czy też pies. Doskonale sprawdzi się gdy dziecko wstanie czy też będziemy obserwować dziecko przez monitor. Kamery są wyposażone w diody, które umożliwiają oglądanie obrazu podczas zmroku. A dopełnienie opcji monitora oddechu zabezpiecza nam dziecko na wypadek bezdechu – śmierci łóżeczkowej. Pomimo tego,że każdy z nas jest jak najdalej niestety takie przypadki istnieją i w przypadku naszych obaw czy też rekomendacji przez lekarza zalecamy zakupić taki produkt. Każda video niania posiada gwarancje producenta od roku do lat dwóch, posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szeroka oferta video niań i maluch jest bezpieczny

Serdecznie zapraszamy – w naszej ofercie znajdziecie Państwo niania elektroniczna z kamerą firm Angelcare, Tommee Tippe, Nuk, Lovi,Canpol, Babyono, Chicco. W przypadku pytań dotyczących produktów zapraszamy do kontaktu z miłą chęcią odpowiemy na każde pytanie zarówno produktu jak i czasu jego realizacji. Alternatywną są produkty nieco tańsze zapraszamy do zapoznania się z ofertą elektronicznych niani oraz produktami związanymi z bezpieczeństwem w podróży