Zabezpieczenie do domu – blokada do drzwi

Blokada drzwi zabezpieczenie dla dziecka. Dla każdej mamy oraz każdego taty bezpieczeństwo swojego dziecka jest najważniejsze. Nie jest łatwo ochronić nasze maleństwo przed wszystkimi zagrożeniami, które czekają na niego w domu np. blokowanie drzwi ale trzeba próbować. Dla maleństwa, który staje się odkrywcą otaczającej go przestrzeni, dom to siedlisko pułapek. Zabezpieczanie drzwi szafek to jeden ze sposobów aby ochronić nasze dziecko przed zagrożeniem.
W domu przechowujemy wszelakie rzeczy czy produkty, które powinny się znaleźć poza zasięgiem małego dziecka. Aby mieć pewność że ciekawskie łapki maleństwa się do nich nie dobiorą warto skorzystać z blokad szafek.
W swoim asortymencie posiadamy różnego rodzaju blokada drzwi. Magnetyczne zamknięcia szafek:to produkt który pozwala zabezpieczyć szafkę od wewnątrz. Magnesy montuje się w wewnętrznej górnej części mebla. Zabezpieczenie szafek na rzep. Samoprzylepne zatrzaski na meble. Zabezpieczenia w formie giętkich linek- skutecznie zapobiegają otwieraniu drzwi szafek przez dzieci. Do użycia na gałkach w kształcie grzybków lub rączkach w kształcie litery D.

Dla poprawienia bezpieczeństwa blokady do szafek

Zamknięcie zabezpieczające ze wskaźnikiem EZY-Check, dzięki któremu łatwo sprawdzimy czy urządzenie jest właściwie zabezpieczone. Do montażu nie są wymagane narzędzia oraz śruby. Pasuje do większości klamek w kształcie gałek lub uchwytów w kształcie litery D.Nakładki zabezpieczające na drzwi wymagające śrubek i zrobienia otworów. Bardziej inwazyjne zabezpieczenieElastyczne zamknięcie z szyfrem, dzięki swojemu sprytnemu systemowi blokowania, sprawia że dziecko nie będzie mogło dostać się do szaf. Odpowiednie do stosowania na gałkach i uchwytach drzwiowych w kształcie litery D.
Pamiętajmy że bezpieczeństwo naszego maluszka jest najważniejsze. Zastosowanie różnego rodzajów zabezpieczeń nie uchroni dziecka w 100% przed zagrożeniami, dlatego oprócz stosowania blokad nadzór osoby dorosłej i kontrola nad tym co robi pociecha jest niezastąpione.
Przy wyborze blokady do szafek warto także przejrzeć taki asortyment jak zabezpieczenia do okien, drzwi, szuflad czy kuchenek blokada drzwi jest doskonałym rozwiązaniem by dziecko nie przytrzasnęło sobie palca drzwiami. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą np. zabezpieczenie lodówek.