Filtruj produkty Widoczne wszystko 5 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Zaślepki do gniazdek – zabezpieczenie przed włożeniem palcy do kontaktu

Zaślepki do gniazdek wykonane z tworzywa, okrągła zaślepka chroni odkrywającego świat malucha przed porażeniem prądem. Zaślepkami można zabezpieczyć praktycznie wszystkie okrągłe gniazdka 230V oraz listwy przedłużające. W zaślepkach znajduje się otwór na uziemienie więc są kompatybilne również z gniazdkami z tzw. bolcem. Dlatego można je również stosować do przedłużaczy. Produkty te są właściwie niezbędne w każdym domu bowiem otwór w który można coś włożyć zawsze będzie ciekawił nasze dziecko. W przypadku posiadania instalacji elektrycznej wyposażonej w bezpiecznik różnico prądowy dziecko nie zostanie porażone ale odczuje kontakt z prądem.

Zaślepki do gniazd elektrycznych sposób na maluszka

Zaślepki do gniazd elektrycznych to prosty i niezwykle efektywny sposób na bezpieczeństwo malucha w domu. Zwykle do zaślepek do gniazdek dołączony jest kluczyk pozwalający na szybki demontaż. Ponieważ jest niezbędny w razie konieczności skorzystania z kontaktu. Możemy spotkać się również z zaślepkami gniazd wyposażonymi na stałe w ruchomy element umożliwiający wygodne usunięcie zaślepek z gniazdka.
W sekcji bezpieczeństwo dziecka znajdą Państwo szereg artykułów ułatwiających codzienne życie rodzicom oraz ich maluchom – wszelkiego rodzaju zabezpieczenia sprzętów domowych i mebli, smycze, plecaki ze smyczami, bramek do drzwi, czy kaski rowerowe, które świetnie sprawdzą się podczas codziennych spacerów.
W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta drogą mailową, telefoniczną lub online – info-czat.