Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
Zabezpieczenie kuchenki – ochrona malucha przed poparzeniem

Zabezpieczenie kuchenki gazowe, elektrycznej czy indukcyjnej to niezwykle istotna kwestia. Ponieważ w każdej kuchni, w której może pojawić się ciekawski maluszek. Wszędobylski mały człowiek bardzo chętnie sięga tam, gdzie nie sięga jego wzrok. W ten sposób poznaje świat, który niestety jest pełen niebezpieczeństw. Zabezpieczenie kuchenki skutecznie chroni dziecko przed poparzeniem o rozgrzane elementy czy ściągnięciem na siebie naczyń z gorącą zawartością.

Zabezpieczenie kurów gazu w kuchence

Osłona wykonana jest z solidnego, transparentnego, nienagrzewającego się tworzywa, które skutecznie zabezpiecza pożądany obszar. Regulacja długości pozwala na indywidualne dopasowanie zabezpieczenia. Dlatego osłonę można wykorzystać również przy blatach czy stołach, na które tak chętnie wspinają się dzieci. Tak zabezpieczona powierzchnia staje się terenem niedostępnym dla małego odkrywcy. Zabezpieczenie kuchenki jest niezwykle łatwe w montażu/ Ponieważ osłonę mocuje się bowiem za pomocą trwałej, odpornej na temperaturę taśmy samoprzylepnej. Dzięki czemu element ten jest bardzo łatwy do zdemontowania.

zabezpieczenie mebli przed dziećmi- jedna skuteczna ochrona, różne rozwiązania

Zabezpieczenie kuchenki to tylko jedna z całego wachlarza propozycji dla przezornego rodzica. Na rynku dostępne są bowiem różnorodne zabezpieczenia, a producenci prześcigają się w pomysłowości. Oferują nie tylko blokady szafek czy szuflad, ale również muszli toaletowej, piekarnika czy lodówki, a nawet szklanej witryny. Niezwykle skuteczne są wszelkiego rodzaju osłony narożników w postaci nakładek gumowych lub plastikowych mocno zaokrąglonych. Zabezpieczających wystające i niebezpieczne rogi mebli. Dobrze zabezpieczony sprzęt gwarantuje zdrowie i radość malucha odkrywającego świat.
Zachęcamy do odwiedzenia działu Bezpieczeństwo Dziecka, w którym znajdą Państwo wspomniane wyżej akcesoria zabezpieczające,jak również inne artykuły związane z bezpieczeństwem w domu i poza nim. W przypadku https://odnarodzin.pl/katu/bezpieczenstwo-dziecka/wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub on-line za pośrednictwem czatu z naszymi pracownikami Działu Obsługi Klienta.