Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Bielizna wyszczuplająca korygująca dla kobiet po ciąży

Bielizna wyszczuplająca pomaga zamaskować niedoskonałości naszego ciała. W chwili kiedy urodzimy dziecko i mamy pewien nadmiar ciała który chcemy zniwelować dlatego w niektórych przypadkach sięgamy po bieliznę wyszczuplającą i sprawdza się idealnie. Obcisłe majtki z wysokim pasem, które zamaskują niedoskonałości brzucha i boczków. Bielizna korygująca w większości używana jest pod dopasowaną odzież. Kolory bielizny wyszczuplającej to czerń, biel oraz kolor cielisty. Zapraszamy do zapoznani a się z szeroką ofertą majtek dla kobiet ciężarnych które występują jako pod brzuch i na brzuch.

Majtki wyszczuplające, korygujące po porodzie

Bielizna wyszczuplająca dla młodych mam to takie produkty jak: majtki korygujące oraz pasy wyszczuplające. Które występują w wielu rozmiarach i kilku kolorach. Oba produkty pomagają powrócić do formy z przed ciąży. Okres ciąży to przyrost masy ciała średnio przybierając ok 12 kg. Jest na to sposób ponieważ możemy to w krótkim czasie zrzucić. Jednym z czynników które pozwolą wrócić szybciej do formy to karmienie piersią, które powoduje między innymi szybsze obkurczani się macicy. Rynek oferuje nam bieliznę wyszczuplająca taką jak pasy wyszczuplające w różnych kolorach od czarnego przez biały i w kolorze cielistym. Dlatego pas jest idealny gdy chcemy schować kilka niedoskonałości pod obcisłą sukienką czy bluzką.

Bielizna korygująca dla kobiet po porodzie

Idealnie dopasowany pas wyszczuplający w dyskretnym kolorze pozwoli ukryć nadmiar tkanki tłuszczowej i skóry. Majtki korygujące pozwalają odpowiednio uformować pośladki i ukryć brzuszek który po porodzie w naturalny sposób jest większy. Zapraszamy również do zapoznania się z działem bielizny dla kobiet ciężarnych, oraz działu z kremami na popękane brodawki