Wyprawka do szpitala i do porodu – spakuj torbę

Do porodu wyprawka do szpitala to temat jeśli do porodu pozostało wam drogie mamy 3-4 tygodnie to torba do szpitala powinna być już spakowana i czekać spokojnie, aż zacznie się akcja porodowa, bo gdy zacznie się poród nie będziecie mieć głowy do pakowania i kompletowania wyprawki do szpitala dla siebie. Dział do porodu pomoże wam drogie mamy zając się wyprawką do szpitala dla was. Tak aby proces ten był na tyle wcześnie by nie sprawił sporo stresu gdy się już zacznie akcja porodowa. Czymś co powinno się znaleźć w waszej torbie to koszula do karmienia rozpinana bądź rozchylana z przodu co ułatwi wam karmienie. Opcjonalna ilość to 2 sztuki. W zależności od pogody możemy zabrać również szlafrok. Dobrze dobrany biustonosz do karmienia to podstawa by karmienie odbywało się wygodnie i komfortowo.

Spakuj dobrze wyprawkę do porodu

Biustonosz do karmienia nie powinien być ani za ciasny ani za luźny, na sam początek nie jest polecany biustonosz z fiszbinami. Kolejną rzeczą którą bez wątpienia powinnyście zabrać do porodu  w wyprawce do szpitala to wkładki laktacyjne (dobrze chłonne) i krem na popękane brodawki, który łagodzi uczucie bólu i natłuszcza obolałe brodawki sutkowe. W razie gdyby nasz maluszek miał problemy ze ssaniem piersi warto spakować do wyprawki do szpitala osłonki na piersi. Nie tylko ułatwią dziecku ssanie piersi, ale także ochronią pierś przed pogryzieniem przez dziąsła dziecka. Występują w różnych rozmiarach w zależności od wielkości brodawki.

Torba do szpitala na poród co zabrać?

Nie możemy zapomnieć kompletując wyprawkę do szpitala do porodu o podkładach higienicznych, które wykorzystujemy podczas porodu (gdy zostanie nam kilka sztuk możemy je wykorzystać do przewijania naszego dzidziusia), podkładach poporodowych i majtkach jednorazowych lub wielorazowych. Te drugie można kupować na sztuki, bądź w paczkach, są bardziej przewiewne- większy komfort dla kobiety. Wyprawka do szpitala – do porodu to również produkty takie jak poduszka do karmienia, która ułatwi ułożenie dzidziusia w czasie karmienia i odciąży nasze ręce oraz poduszka poporodowa z dziurką.. W razie problemów z laktacją warto mieć przy sobie laktator który pozwoli wyregulować jak pojawi się nawał. Do wyboru drogie mamy macie gruszkowe, ręczne, elektryczne lub elektroniczne. Szeroka oferta produktów znajduje się w kategorii bielizna dla kobiet ciężarnych