Filtruj produkty Widoczne wszystko 11 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Konieczny w wyprawce do porodu stanik do karmienia

Stanik do karmienia dla kobiet karmiących piersią powinny znaleźć się na pierwszym miejscu listy zakupów dla przyszłej mamy. Odpowiednio dobrane biustonosze dla kobiet ciężarnych chronią piersi przed utratą jędrności. Chronią również rozstępami ale także zapewniają uczucie komfortu podczas karmienia naszego maluszka. Aby staniki do karmienia spełniały swoją funkcję potrzebny jest szeroki pas pod miseczkami. Także bardzo ważny jest rozmiar miseczki biustonosza. Nic nie powinno uciskać piersi , ani powodować dyskomfortu podczas użytkowania. Jak dobrze dobrać odpowiedni model i rozmiar stanika do karmienia? O to kilka wskazówek
Rozmiar stanika do karmienia. Na zakupy najlepiej udać się przed porodem miej więcej na przełomie 8-9 miesiąca. Po porodzie biust już nie powinien znacząco zmienić swojego rozmiaru.
Znaczącym błędem jest kupowanie stanika do karmienia większego jedynie w obwodzie. Jest to ważne ponieważ karmiąca mama potrzebuje biustonosza z większą miseczką. Za mała miseczka powoduje ucisk piersi a co za tym idzie zator mleczny.

Staniki do karmienia dzieci i niemowląt

Bielizna do karmienia przynajmniej w pierwszych tygodniach powinna nie mieć fiszbinów, które mogą przeszkadzać mamie w spaniu.
Ważne jest by bielizna do karmienia była wykonana z dobrych jakościowo materiałów, była przewiewna. Bawełna choć jest przewiewna, długo schnie i często widać na niej plamy.
Dostępne w naszej ofercie biustonosze dla kobiet karmiących piersią są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Materiały które nie powodują podrażnień skóry, są przewiewne i wygodne. U nas znajdziesz bieliznę do karmienia takich marek jak: Baby Ono, Canpol, Tufi . Są sprawdzone przez setki karmiących matek i cieszą się bardzo dużą popularnością. Dla bardziej wymagających klientek w swojej ofercie posiadamy także biustonosze na fiszbinach, które pięknie się prezentują i dają kobiecie karmiącej większe poczucie estetyki. Kupując biustonosz dla kobiet karmiących piersią polecamy również takie produkty jak: wkładki laktacyjne jednorazowe, wkładki laktacyjne wielorazowe, muszle laktacyjne, kompresy dla kobiet karmiących. Wszytkie te produkty znajdziesz w kategorii dla mamy.