Filtruj produkty Widoczne wszystko 14 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Dla kobiet po porodzie koszula nocna do karmienia

.Koszula nocna do karmienia jest niezbędną częścią wyprawki dla młodej mamy. Konstrukcja koszul do karmienia pozawala każdej kobiecie na szybkie i łatwe nakarmienie maluszka. Do najbardziej popularnych należą te modele rozpinane z przodu, z zakładkami po boku, z dekoltem kopertowym lub koszule z zakładkami. Alternatywą dla tych produktów są piżamy do karmienia. Góra jest albo rozpinana albo z zakładkami lub z rozcięciami po bokach. Dół piżam jest tradycyjny lub na specjalnie szerokich gumach by nie uciskał brzucha kobiety po porodzie.

Komfortowe karmienie maluszka w nocy

Szeroka gama koszul i piżam do karmienia pozwala na wybór produktu idealnie dopasowanego do siebie. Zwróćmy szczególna uwagę na wygodę , gdyż koszula do karmienia będzie nie tylko strojem nocnym ale także i dziennym. Ważne jest by był szybki i łatwy dostęp do piersi, ale nie można zapominać o estetyce. Kobieta karmiąca powinna się w niej przede wszystkim dobrze czuć. Jak wybrać idealną? O to kilka wskazówek ( wady i zalety poszczególnych rodzajów koszul do karmienia) Te koszule do karmienia rozpinana z przodu: jest to tradycyjny model lecz nadal cieszący się dużą popularnością wśród kobiet karmiących. Przy wyborze tego typu produktu trzeba zwrócić szczególnie na długość rozcięcia jej. Powinien on nie być zbyt krótki gdyż nie spełni on wyznaczonej funkcji.

Koszule nocne do karmienia jaką wybrać?

Dzięki tego typu koszuli pierś jest idealnie schowana i mama nie czuje dyskomfortu. Minusem tego typu rozwiązania jest czas który poświęcamy na odpięcie i zapięcie guzików. Piżama z dekoltem kopertowym: w takim ubraniu nocnym stosunkowo łatwo można odsłonić pierś do karmienia. Głęboki dekolt takiej koszul na pewno ułatwi karmienie ale może ułatwić część piersi lub część biustonosza co nie wygląda zbyt dobrze. Koszulami z rozcięciami po bokach: taka koszula do karmienia ma dwa pionowe rozcięcia przez które wyjmuje się pierś.

Koszule rozpinane z komfortowym dostępem do piersi

Innym wariantem jest jedno duże rozcięcie na środku co pozwala na odchylenie boków koszuli i odsłonięcie piersi. Minusem mogą być duże piersi które jest trudno wyjąć przez wąskie rozcięcia. Model typowo laktacyjny później niestety niepraktyczny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów dla mamy oraz do porodu W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, który odpowie na każde pytanie. pełna oferta produktów w kategorii dla mamy