Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 30 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Laktator Avent niezastąpiony przy laktacji i karmieniu niemowląt

Laktator Avent lub inny inaczej zwany odciągaczem pokarmu- to urządzenie, które pozwala kobietom karmiącym w szybki i prosty sposób odciągnąć pokarm. Wiadome jest że najlepszym sposobem karmienia dziecka jest karmienie piersią, jednak gdy jest to niemożliwe z pomocą przychodzi nam odciagacz. Laktatory Avent nie zawsze są używane do odciągania pokarmu na co dzień ale też jest bardzo przydatny przy nawale pokarmu, może również się zdarzyć że będziemy musieli odstawić dziecko od piersi.. Odciągacz pokarmu używany jest także do pobudzenia laktacji. Jak widać np.: laktator Avent ma wiele zastosowań. W zależności od potrzeb i zasobów finansowych a także indywidualnych potrzeb klientki posiadamy w swojej ofercie odciagaczy gruszkowe, ręczne oraz elektryczne. Który wybrać to najczęstszy dylemat mam? Jest wiele opinii na temat lakatorów najlepiej zakupić odciągacz pokarmu już po porodzie, ale w przypadku kiedy musimy po porodzie wyregulować nawał może być problem. Zakup laktatora Avent to dość duży wydatek powinniśmy zwrócić uwagę na jego opinię sprzedawców by kupić taki , który nigdy nas nie zawiedzie.

Niezawodny laktator elektryczny Avent do odciagania pokarmu

Laktator elektryczny Medela MiniElectrik, gruszkowy- najprostszy typ odciągarki, najczęściej wykonany ze szkła lub plastiku, odciągamy pokarm za pomocą gruszki którą ściskamy ręką, odciagacz ręczny- polecany do sporadycznego odciągania pokarmu, lub na początku karmienia gdy laktacja nie jest jeszcze ustabilizowana. Bardzo często można łączyć z butelkami lub pojemniczkami do przechowywania pokarmu. Opinia o laktatotach Avent jest bardzo dobra, jest niezastąpiony i niezawodny do częstego odciągania pokarmu. Mają regulowaną siłę ssania. Zapewniają efektywne odciąganie mleka matki bez dyskomfortu i bólu.
Warto zwrócić uwagę że nie każdy z laktatorów elektryczny jest laktatorem elektronicznym. Elektroniczny posiada możliwość pracy przy użyciu baterii i odciągnięcie pokarmu praktycznie w każdych warunkach.

Szwajcarska jakość Medela laktator ręczny czy elektryczny?

Ze względu na mechanizm działania wyróżniamy odciągarka jedno i dwufazowe. Jednofazowe odciągacze pokarmu mają ssanie właściwe powolne i głębokie. Natomiast odciągarki dwufazowe odwzorowują naturalny rytm ssania dziecka. Odciągnie pokarmu matki rozpoczyna się od szybkiego i płytkiego ssania by potem przejść w druga fazę powolną i głęboką. W niektórych typach odciągaczy istnieje regulacja siły ssania.
Bardzo ważna jest także ilość cykli w fazach w laktatorach elektrycznych np.: Avant 1 faza powinna posiadać 120 cykli na minutę a druga 60 cykli.
Wybór drogie mamy należy do was. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem, który postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Polecamy wkładki laktacyjne oraz muszle laktacyjne które koniecznie musimy zakupić podczas laktacji.