Filtruj produkty Widoczne wszystko 9 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Części do laktatora avent i innych lakatatorów

Laktator elektryczny Avent potrafi się zużyć. W naszej ofercie znajdziecie większość laktatorów w tym laktator elektryczny Avent dostępnych w Polsce. Posiadamy laktatory polskich i zagranicznych firm takich jak: Avent, Medela, Canpol i inne. W związku z dużym wyborem odciągaczek jakie posiadamy w swojej ofercie, zapraszamy do zapinania się z szeroką gamę akcesoriów potrzebnych do odciągania pokarmu: – komplety jednorazowych części, służące do odsysania mleka z piersi matki, – zestawy zapasowych elementów stosowanych w laktatorach ręcznych i elektrycznych, – końcówki lejków do odciągaczy w różnych rozmiarach, – pojemniki na mleko jednorazowego użytku, – zaworki i membrany, -silikonowe, miękkie, wentylowane osłonki służące do ochrony brodawek podczas odciągania mleka.

Wypożyczalnia laktatorów Częstochowa

Zapraszamy do zapoznania się z oferta wkładek laktacyjnych. W przypadku braku produktu na stronie prosimy o kontakt emial w którym poza opisanym problemem znajdzie się zdjęcie danego elementu. Pamiętajmy o tym że laktator powinien być nowy ponieważ przepływa przez niego mleko, które w zależności od mam może posiadać bakterie. Nie mniej wymiana części to również ważny element.
Zapraszamy do zapoznawania się z szeroką ofertą naszych produktów w w tym podkładów poporodowych które są bardzo ważne w wyprawce do szpitala.