Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 17 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Dla każdej młodej mamy Laktator Canpol

Laktator Canpol Babies elektryczny pomaga przy codziennej laktacji. W chwili kiedy będziemy mieli male dziecko już w szpitalu laktatory mogą być niezastąpiony. Unormowanie nawału pokarmu tuż po porodzenie może być nie lada wyzwaniem. Każda kobieta odczuwa większe lub mniejsze zmęczenie i producenci akcesoriów dla mam przychodzą nam z pomocą oferując szeroką ofertę laktatorów elektryczny. Laktator Canpol elektryczny pozwala unormować nawał pokarmu, służy do odciągania pokarmu gdy w danej chwili nie będzie dziecka pod ręką lub będzie smacznie spało. Może służyć do magazynowania mleka na późniejszy czas, Lub gdy chcemy lub musimy karmić dziecko butelką do karmienia. Produkt ten jak nazwa mówi nie potrzebuję manualnej obsługi jest on w zależności od modelu i producenta na baterię, zasilacz lub na oba zasilania.  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą majtek poporodowych

Laktator Avent elektryczny niezawodny

Na rynku mam wiele produktów ważne by był on zawsze działającym. Laktator elektryczny Avent to jeden z tych produktów, które są bardzo często kupowane, wygodny lejek dostosowujący się do każdej piersi, brak reklamacji i dobre opinie klientów czynią z niego lidera. Laktatorami elektrycznymi Medela jest zachwycona cała Europa. medela Szwajcarska jakość i niezawodność. Laktatory Medela występują w opcji odciągania z jednej piersi lub z obu na raz. W przypadku posiadania bliźniaków lub więcej dzieci jest niezastąpiony. Swoje zadanie wykonuje w dwa razy krótszym czasie. Laktator Canpol elektryczny lub Avent jest stosunkowo w dobrej cenie.

Szeroka oferta laktatorów elektrycznych i ręcznych

Przy zakupie laktatorów elektrycznych możemy zastanowić się warto się zastanowić nad laktatorem elektroniczny. W laktatorach elektroniczne zastosowano wiele możliwości jak pobudzenie laktacji, kilka cykli ssania oraz np. zapamiętywanie ustawień W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Każdy towar posiada 24 miesięczna gwarancję producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pojemnikami do przechowywania pokarmu oraz wkładkami laktacyjnymi. Marka Canpol i Avent posiada w ofercie produkty, które stosunkowo mało razy trafiają do serwisu.