Filtruj produkty Widoczne wszystko 10 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Avent laktator ręczny niezawodny każdego dnia

Avent laktator doskonały produkt na laktację. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka, lecz gdy pojawiają się problemy z karmieniem lub jest to niemożliwe pomocny może okazać się użycia laktatora ręczny. Laktator ręczny Avent może służyć do unormowania nawału, standardowej laktacji lub w przypadku braku pokarmu może pobudzać ją. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór laktatorów ręcznych do gruszkowych przez standardowe. Ręczne odciągacze pokarmu to szybki i prosty sposób w rozwiązaniu problemów laktacyjnych. Nie wymaga on prądu i baterii można go użyć gdziekolwiek tego sobie życzymy.

Odciągacz pokarmu ręczny idealny dla każdej mamy

W naszej ofercie znajdziesz laktatory ręczne znanych i lubianych marek takich jak: Canpol, Avent, Medela, Tommy Tippee. Ręczny laktator ma swoje plusy i zalety w przypadku gdyby pojawił się kłopot z laktacją można zakupić laktator elektryczny lub Avent laktator elektroniczny. Elektroniczne odciągacze pokarmu ( może on pracować zarówno zasilany prądem jak i bateriami). Dla bardziej wymagających mam, w przypadku tych laktatorów nie musimy angażować dłoni. W naszej ofercie posiadamy gotowe zestawy elektrycznych odciągaczy pokarmu Canpol, Medela, Avent, które są kompatybilne z innymi produktami danej firmy a nowoczesny design zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.

Szeroka oferta laktatorów ręcznych i gruszkowych

Szeroki wybór i dostępność „od ręki” oraz przystępna cena są zaletą naszego sklepu. Wykwalifikowany personel służy pomocą przy odpowiednim wyborze laktatora ręcznego czy elektronicznego, by był on dopasowany do indywidualnych potrzeb klientki z szerokiej oferty jaka jest dostępna na rynku Canpol Babies, Avent, Medela inne Zapraszamy do zapoznania się z muszlami laktacyjnymi, osłonkami na brodawki sutkowe oraz wkładkami laktacyjnymi i wkładkami laktacyjnymi które to produkty doskonale się sprawdza podczas stosowania odciągacza pokarmu