Filtruj produkty Widoczne wszystko 4 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Avent laktator ręczny niezawodny każdego dnia

Avent laktator doskonały produkt na laktację. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka, lecz gdy pojawiają się problemy z karmieniem lub jest to niemożliwe pomocny może okazać się użycia laktatora ręczny. Laktator ręczny Avent może służyć do unormowania nawału, standardowej laktacji lub w przypadku braku pokarmu może pobudzać ją. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór laktatorów ręcznych do gruszkowych przez standardowe. Ręczne odciągacze pokarmu to szybki i prosty sposób w rozwiązaniu problemów laktacyjnych. Nie wymaga on prądu i baterii można go użyć gdziekolwiek tego sobie życzymy.

Odciągacz pokarmu ręczny idealny dla każdej mamy

W naszej ofercie znajdziesz laktatory ręczne znanych i lubianych marek takich jak: Canpol, Avent, Medela, Tommy Tippee. Ręczny laktator ma swoje plusy i zalety w przypadku gdyby pojawił się kłopot z laktacją można zakupić laktator elektryczny lub Avent laktator elektroniczny. Elektroniczne odciągacze pokarmu ( może on pracować zarówno zasilany prądem jak i bateriami). Dla bardziej wymagających mam, w przypadku tych laktatorów nie musimy angażować dłoni. W naszej ofercie posiadamy gotowe zestawy elektrycznych odciągaczy pokarmu Canpol, Medela, Avent, które są kompatybilne z innymi produktami danej firmy a nowoczesny design zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.

Szeroka oferta laktatorów ręcznych i gruszkowych

Szeroki wybór i dostępność „od ręki” oraz przystępna cena są zaletą naszego sklepu. Wykwalifikowany personel służy pomocą przy odpowiednim wyborze laktatora ręcznego czy elektronicznego, by był on dopasowany do indywidualnych potrzeb klientki z szerokiej oferty jaka jest dostępna na rynku Canpol Babies, Avent, Medela inne Zapraszamy do zapoznania się z muszlami laktacyjnymi, osłonkami na brodawki sutkowe oraz wkładkami laktacyjnymi i wkładkami laktacyjnymi które to produkty doskonale się sprawdza podczas stosowania odciągacza pokarmu