Filtruj produkty Widoczne wszystko 11 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Majtki poporodowe siateczkowe – skompletuj wyprawkę do szpitala

Majtki poporodowe to jedne z podstawowych produktów jakie młoda mama powinna posiadać w swojej wyprawce do szpitala. Po porodzie każda kobieta odczuwa dyskomfort. Dlatego ważne jest, aby w tych pierwszych dniach, kiedy każdy ruch sprawia ból, nic nie uciskało i nie uwierało. W naszej ofercie otrzymacie drogie mamy, ofertę z majtkami z siateczki poporodowe jedno lub wielorazowego użytku. W ofercie posiadamy produkty znanych marek i z materiałów odpowiednio dobranych do swoich potrzeb.

Bielizna do porodu dla kobiet rodzących

Majtki poporodowe siateczkowe jednorazowego użytku, przeznaczone są dla kobiet, które potrzebują ich używać w okresie połogu. Wykonane są z miękkich i delikatnych dla skóry włókien umożliwiających swobodny przepływ powietrza. Pomagają zachować higienę i daje uczucie komfortu. Wykończenie majtek nie powoduje podrażnień, a delikatne gumki w pasie i pachwinach nie uciskają ciała i pomagają utrzymać podkład higieniczny we właściwym miejscu. Dodatkowym atutem jest to, że majtki poporodowe jednorazowe siateczkowe dostępne są w kilku rozmiarach. Można śmiało je dopasować do każdej sylwetki. Figi poporodowe z siateczki pakowane są po dwie, pięć lub sześć sztuk, także każda przyszła mama może wybrać dla siebie odpowiednią ilość. Dla wygody i dodatkowej higieny każda sztuka pakowana jest w oddzielny woreczek.

Majtki jednorazowe z siateczki do porodu

Majtki poporodowe wielorazowego użytku do porodu jak sama nazwa wskazuje można stosować wielo-razowo i wielokrotnie prać ręcznie. Wykonane są z bardzo miękkiej, elastycznej i niezwykle trwałej siateczki, umożliwiającej swobodną cyrkulację powietrza. Fason i elastyczność majtek sprawia, że podkłady poporodowe i wkłady higieniczne pozostają na swoim miejscu i zapewniają komfort noszenia. Majtki poporodowe wielorazowego użytku również dostępne są w kilku rozmiarach i można je zakupić na sztuki, bądź pakowane są po kilka sztuk.

Przewiewne majtki siateczkowe poporodowe

Majtki do porodu czy to jedno czy wielorazowego użytku są niezbędną i najbardziej polecaną bielizną, która przyda się każdej przyszłej mamie szykującej się na ten wyjątkowy i szczególny okres w swoim życiu. Dlatego warto zaopatrzyć się w najbardziej potrzebne produkty, aby chociaż w niewielkim stopniu poprawić samopoczucie i uzyskać lepszy komfort po porodzie. Zapraszamy do zapoznania się z działem do do porodu oraz z działem poduszek poporodowych, które poprawiają komfort siadania po naturalnym porodzie.