Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Muszle laktacyjne Avent – sposób na laktację

Muszle laktacyjne to produkt stworzony dla kobiet karmiących piersią. Muszla laktacyjna występuje jako wentylowana i niewentylowana. Muszla wentylowana posiadają dziurki wentylacyjne, które pozwalają na swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu chronią podrażnione i popękane brodawki sutkowe i przyspieszają ich leczenie oraz zapobiegają powstawaniu obrzęków.
W przypadku muszel laktacyjnych niewentylowanych mają one za zadanie zbieranie nadmiaru pokarmu w trakcie karmienia piersią lub korzystania z laktatora. Zainteresowani muszlami laktacyjnymi muszą wiedzieć że wykonane są z supermiękkiego silikonu. Posiadamy w ofercie muszle laktacyjne z firm AVENT i NUK. Przy podrażnionych i obolałych brodawkach konieczna jest maść z lanoliny na brodawki. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą produktów do porodu i karmienia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Muszle laktacyjne wpływają na szybkość gojenia brodawki

Jeśli młoda mama ma mocno poranione, bolące piersi i brodawki przed każdym karmieniem niemowlaka powinna zrobić sobie krótki masaż kostką lodu lub odpowiednimi do tego kompresami żelowymi, który przyniesie ulgę obolałym sutkom. Wystarczy kostkę lodu zawinąć w tetrową pieluszkę i przez kilka minut masować piersi. Kompresy pozwalają chłodzić pierś lub tez robić kompres gorący, maja odpowiednie wycięte otwory by nie podrażniał kompres brodawki, która jest dosyć czuła. Jest doskonałym uzupełnieniem akcesoriów dla młodych karmiących mam, muszle laktacyjne dostępne są w dwóch rozmiarach. Jeżeli macie państwo pytania zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Zapraszamy do zapóźniania się z pełna ofertą produktów dla mamy w tym pojemników do przechowywania pokarmu.