Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 39 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Chusta do noszenia dziecka – chustonoszenie niemowląt

Chusta do noszenia dziecka oraz nosidełka dla niemowląt są bardzo praktycznymi produktami>Ułatwiają nam opiekę nad dziećmi i niemowlakami. Mogą być stosowane zamiennie, wzajemnie się uzupełniając w zależności od potrzeb dziecka jego wieku oraz gdzie chcemy je użytkować. Chusty do noszenia dziecka jak i nosidło są w stanie w pełni zastąpić wózek na krótkich spacerach. Są doskonałym rozwianiem dla rodziców którzy uwielbiają spacerować w poprzek lasu lub w górach. Wózek w takich miejscach absolutnie się nie sprawdzi i często jest ograniczeniem.

Chustonoszenie nowa moda czy komfort dla mamy i dziecka?

Dziecko będąc tak blisko rodzica czuje się bezpiecznie i spokojnie, zatem rodzic mając wolne ręce może zająć się codziennymi obowiązkami i nie tylko Bardzo ważne jest dobranie nosidła jak i chust do noszenia do wieku dziecka oraz ich przeznaczenia. Chusty do noszenia i niektóre nosidła można używać już od pierwszego dnia życia. Dziecko przyjmuje w nich pozycję jak w łonie maki. Nosidła umożliwiają noszenie dzieci z przodu lub na plecach. Chusta do noszenia dziecka daje możliwość noszenia dzieci na wiele sposobów w zależności od długości i jej wiązania. Dostępne na rynku są także nosidła turystyczne dla starszych dzieci zapewniające wygodę na długich spacerach i pieszych wędrówkach. Pełna oferta Chust do noszenia niemowląt i dzieci. W przypadku zainteresowania chustami do noszenia dzieci zapraszamy do kontaktu

Chusta do noszenia niemowląt sposób na komfort

Ze względu na popularność zarówno nosideł dla niemowląt jak i chusta do noszenia dziecka dostępnych jest wiele modeli oraz szeroka gama kolorystyczna tych produktów. Do nosideł można dokupić praktyczne dodatki: śpiworki, koce, śliniaki itp. Posiadamy w ofercie duży wybór modeli chust do noszenia niemowląt oraz nosideł wielu wiodących na rynku firm tj. Chicco, Maxi Cosi, Mutsy, Kiddy, Cybrx i Womar. Bezpieczne spacery niemowlaka w chustach do noszenia. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Dla starszych dzieci polecamy nosidełka na stelażu do noszenia dzieci na plecach.