Filtruj produkty Widoczne wszystko 5 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Podpaski poporodowe – czystość po porodzenie

Podpaski poporodowe to produkt, który każda mama musi zabrać ze sobą do szpitala. Podpaska poporodowa dają poczucie komfortu i czystości we wczesnym okresie połogu. Wykonane są z delikatnych i przyjaznych dla skóry materiałów zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza i jednocześnie niezwykle chłonnych, utrzymujących wilgoć wewnątrz,z dala od skóry. Podpaski poporodowe posiadają samoprzylepny pasek utrzymujący podkład we właściwym miejscu. W naszej ofercie posiadamy również podkłady poporodowe profilowane anatomicznie,które są bardziej komfortowe od wersji tradycyjnych. Zachęcamy również do zapoznania się z zakładką Do porodu, gdzie znajdują się produkty zarówno do porodu jak i dla młodej mamy.

Podkłady higieniczne do zabezpieczenie łóżka

W kategorii do porodu odnajdą Państwo m.in. majtki do porodu, które są niezwykle praktyczne i przydatne w tym szczególnym okresie. Szeroką ofertę podkładów higieniczych dzielimy na kilka rodzaju. Podkłady poporodowe na łóżko (służą kobietom po urodzeniu dziecka aby nie zabrudzić pościeli oraz do przewijania dziecka). Podkłady te wykonane są z materiału celulozowo-włókninowego, pokrytego folią. Podkłady poporodowe występują najczęściej w rozmiarach:40×60 cm, 60×60 cm, 60×90 cm, podkłady higieniczne używane przez kobiety w pierwszych dniach połogu. Jeżeli szykujecie Panie torbę do szpitala musicie być zainteresowane podpaskami poporodowymi

Podkłady zabezpieczające materac dziecięcy

Podkład ten jest wysoko-chłonny, cienkie i wyprofilowane, co zapewnia uczucie komfortu. Dodatkowo zawierają wkład żelujący, który pozwala zatrzymać wilgoć i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Podpaski poporodowe należy zmieniać co 2-3 godziny, ponieważ zabrudzone są siedliskiem bakterii. Posiadamy szeroki wybór podkładów higienicznych m.in. firm: Baby Ono, Canpol, Bella, Absorgyn. W przypadku kompletowania wyprawki do szpitala, torby do porodu zapraszamy do odwiedzenia kategorii dla mamy gdzie znajdziecie Panie szeroką ofertę produktów w tym do porodu w tym podpaskę poporodową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laktatorów i akcesoriów do laktatorów.