Filtruj produkty Widoczne wszystko 15 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Poduszki do spania w ciąży i do karmienia

Poduszka do spania w ciąży występują w wersji twardej lub miękkiej. Rogale twarde wykonane są z profilowanej pianki poliuretanowej umieszczonej w zasuwanym pokrowcu. Wykonane są z elastycznej dzianiny bawełnianej. Służą głównie do nakarmienia niemowlęcia, dając właściwe podparcie dla ciała maluszka oraz odciążając kręgosłup młodej matki. Poduszki do karmienia miękkie niosą natomiast nieocenioną pomoc już w czasie ciąży. Kiedy powiększający się brzuch coraz dokuczliwiej obciąża kręgosłup. Poduszka do spania w ciąży pełni wtedy funkcję relaksacyjną. Ponieważ ułatwia przyszłej mamie przyjęcie najwygodniejszej pozycji. Pozycji zarówno podczas snu jak i w chwilach wypoczynku i sprawdza się poducha do spania w ciąży.

Jeden produkt wiele funkcji poduszka do karmienia

Kiedy maluch pojawia się na świecie, poduszkę użyjemy inaczej. Ułatwia nakarmienie zarówno piersią jak i butelką, zapewniając dziecku bezpieczną i jednocześnie wygodna pozycję. Dając jednocześnie wytchnienie obciążonym mięśniom kręgosłupa matki. Trzecia funkcja, jaką może spełnić poduszki do karmienia to gniazdo niemowlęce zapewniające maluchowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Nieco starszemu dziecku stabilność i równowagę niezbędną szczególnie w początkowym etapie siedzenia. Poduszka do spania w ciąży występują w rożnych rozmiarach. Wypełnione są mikrogranulatem perełkowym umieszczonym w poszyciu bawełnianym lub welurowym,zazwyczaj zdejmowalnym do prania. Szeroka oferta pasów poporodowych.

Rogale do karmienia niemowląt i dzieci

Rogale do karmienia i zabawy. To wielofunkcyjny towar który jest dedykowany dla kobiet w ciąży. W przypadku dużego brzuszka możemy taką rogala włożyć pomiędzy nogi . Dlatego daje to duży komfort przy spaniu. Rogal do karmienia jak sama nazwa mówi jest idealnym produktem który przyda się podczas karmienia niemowlę. W komfortowy sposób leży na poduszce nie musimy podczas pozycji leżącej trzymać niemowlaka na rękach. Poduszka do spania w ciąży mogą być też używane jako gniazda niemowlęce. Umożliwili pozostawienie dziecka w bezpiecznej pozycji, która zapobiega przewróceniu się dziecka. Niektóre typy rogali do po zakupieniu poszewki umożliwiają zrobienie pufy dla dziecka.

Jakie są rodzaje poduszek do karmienia

Rodzaje poduszek do karmienia. Możemy je podzielić na kilka rodzajów, duże, możemy z nich wykonać gniazdko, używać do karmienia oraz włożyć pomiędzy nogi w czasie ciąży. Poduszka do spania w ciąży – rogale, służą one tylko do podstawowej funkcji. Dlatego są dostępne z różnego rodzaju wypełnieniem od kulek poliestrowych przez granulat gryki itp. Poduszki do nakarmienia twarde są wykonane z pianki wycięte w odpowiednim kształcie ponieważ klienci używają je wyłącznie do karmienia. Rogal do nakarmienia występują w wielu obszyciach takich jak bawełna, welur. Do wybranych modeli poduszek można zakupić wymienne poszewki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z handlowcami.