Filtruj produkty Widoczne wszystko 5 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Dla każdego rodzica torba do wózka

Torba do wózka podstawowym elementem każdej mamy lub taty udającej się na spacer ze swoją pociechą. To produkt który, oprócz funkcjonalności powinien też dobrze wyglądać. Torby do wózków powinny być pojemne, wytrzymałe ale także dobrze się prezentować. W dzisiejszych czasach odchodzi się od przepastnych toreb przewieszonych przez ramię. Teraz praktycznie większość modeli ma specjalne zawieszki dzięki, którym można zawiesić torebkę na wózku.
Torba do wózka musi zmieścić bardzo dużo rzeczy np. Zapasowe ubranka, pieluszki, jedzenie, butelka smoczki i wiele innych dlatego duża ilość przegródek czy kieszonek to dodatkowy atut.
Aktywni rodzice mogą też dostać torbę do wózka w formie plecaka. Takie modele posiadają specjalne szelki dzięki którym w szybki i prosty sposób można przekształcić torebkę w plecak.

Torba dla mamy do wózka i na ramię

Kobiece torby do wózków charakteryzują się bogactwem wzorów oraz kolorów.
Duży odsetek klientów wybiera uniwersalną torbę do wózków zarówno dla mamy jak i taty. Jaka powinna być idealna torba do wózka dla mamy lub taty? Przede wszystkim powinna być komfortowa, powinna pomieścić wszystko co jest nam niezbędne na spacerze, a także powinna zabezpieczyć zabierane ze sobą rzeczy np. przed zalaniem. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Od prostych organizerów po najbardziej ekskluzywne towary które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wózków dziecięcych, zarówno spacerowych jak i 2w1 lub 3w1.