Filtruj produkty Widoczne wszystko 16 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wkładki laktacyjne wielorazowe na dzień i noc

Wkładki laktacyjne to niezbędny produkt, w który powinna zaopatrzyć się każda przyszła mama. Zabezpieczają biustonosz i ubranie przed przemoczeniem, gdyż chłoną wypływające z piersi mleko. Na rynku są dostępne szeroki wybór wkładek laktacyjnych jednorazowe i wielorazowe. Warstwa zewnętrzna jednorazowych jest bawełniana, dobrze by były przewiewne, delikatne i miękkie, aby nie podrażniały dodatkowo piersi. Warstwa wewnętrzna natomiast to bawełna bądź wkład żelujący, który jest lepszym rozwiązaniem, gdyż zatrzymuje wilgoć wewnątrz wkładki laktacyjnej. W większości wkładka laktacyjna posiada samoprzylepne paski (krótsze bądź dłuższe) zapobiegające ich przesuwaniu się. Mają najczęściej wyprofilowany kształt, aby dobrze dopasowywały się do piersi. Wybierając odpowiednie dla siebie krążki laktacyjne warto zwrócić uwagę na ich chłonność, grubość, kształt, wielkość, ponieważ tym głównie różnią się od siebie.

Wkładki laktacyjne cena uzależniona od jakości i ilości

Wielorazowe wkładki laktacyjne są zwykle wykonane z bawełny i można je prać, dlatego nadają się do wielokrotnego użytku. Polecane są do stosowania raczej w domu, gdyż z reguły są grubsze i mogą być widoczne pod biustonoszem. Większość producentów posiada w swojej ofercie wkładki laktacyjne do stosowania na dzień oraz bardziej chłonne na noc. W naszym sklepie znajdziecie drogie mamy bogatą ofertę wkładek laktacyjnych znanych firm m.in. Avent, Nuk, Lovi, Canpol, Chicco, Medela, Bella, Tommee Tippee, dr. Brown-s, a zatem na pewno uda się znaleźć te najbardziej dopasowane do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką oferty biustonoszy dla kobiet karmiących.

Wkładki laktacyjne czy cena odpowiada jakosci

W przypadku pytań dotyczących czy to wyprawki do szpitala czy też dla niemowlaka, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz dział handlowy postara się odpowiedzieć na każdy emial czy też pytanie. W przypadku kompletowania wyprawki zapraszamy również do możliwości negocjowania ceny. Kompletujesz wyprawkę do szpitala koniecznie zajarzyć do działu laktatory elektroniczne i ręczne