Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 272 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Lusterko do samochodu do obserwacji dziecka

Lustero do samochodu oraz inne produkty znajdziecie Państwo w tej kategorii. Wszystkie produkty, które są powiązane z przewożeniem waszych pociech w fotelikach i zapewnią im bezpieczną podroż w tym lusterko do samochodu do obserwowania dziecka. Znajdują się tutaj takie produkty jak. : Adaptery, dzięki którym możemy zamontować fotelik na ramie wózka folie przeciwdeszczowe na nosidełko pierwszy fotelik 0-13 kg lusterka do obserwacji dziecka podczas jazdy. Wkładki redukcyjne, zagłówki, zasłonki, roletki, ochraniacze foteli i organizatory oraz wiele, wiele innych.

Komfort podrózy z dzieckiem, lusterko do samochodu

Czy wiesz, że kupując fotelik, możesz skompletować mnóstwo akcesoriów do fotelików. Ułatwią Ci wspólne podróżowanie z Twoim maleństwem? Gdy na dworze deszcz, śnieg i wiatr,temperatury spadają to z pewnością posłuży Ci śpiworek do fotelika. Pamiętajmy o tym, że dziecko nie powinno być przewożone w kurtce, czy kombinezonie to niebezpieczne. Dlatego z myślą o bezpieczeństwie powstały specjalne poncha, kocyki czy śpiworki do fotelików. Folia do fotelika samochodowego 0-13 kg przyda się w zimne dni, gdy pada deszcz i śnieg, ale również posłuży w te ciepłe, kiedy po prostu pada deszcz.

Śpiworek do fotelika 0-13 na chłodne dni

Przeniesienie dziecka w nosidełku z domu do samochodu nie będzie problemem. Moskitiera do fotelika zabezpiecza dziecko przed insektami gdy zamontujesz swój fotelik na wózku, możesz swobodnie spacerować, nie martwiąc się, że owady zakłócą spokój Twojego dziecka. Gdy jesteś rodzicem i masz prowadzić samochód, zapewne obawiasz się jak to będzie wyglądać, kiedy Ty siedzisz z przodu, a dziecko z tyłu, a dodatkowo tyłem do kierunku jazdy! Nie martw się, Twoje dziecko jest w ten sposób najbezpieczniejsze.

Kocyki i śpiworki do fotelików samochodowych

Podróżowanie w foteliku tyłem do kierunku jazdy jest obowiązkowe w Polsce do 15 miesiąca życia (norma I-size), ale bardzo zalecane przynajmniej do 4 roku życia wiesz, że w Skandynawii dzieci jeżdżą tyłem nawet do 6-7 lat.? Montując lusterko do samochodu do obserwacji możesz widzieć co robi Twój maluszek a nie musisz przy tym co chwilka obracać się do tyłu co za tym idzie, nie stwarzasz zagrożenia w ruchu drogowym. Wiesz, że niektóre lusterka do samochodów np. marki Ben-bat potrafią dodatkowo zabawić Twoje dziecko podczas jazdy?

Lusterko samochodowe dla dziecka – bezpieczna podróż

Podkłady pod fotelik zabezpieczające tylną kanapę oraz organizery. W ofercie sklepu znajdują się również nogi stabilizujące do fotelików samochodowych. Dla dzieci starszych lub do fotelików ze słabą ochroną boczną możemy zakupić poduszkę podróżną,która to zapobiegnie opadaniu głowy do przodu. Ma to bardzo duży wpływ na dyskomfort podroży dziecka. Zwłaszcza w letnie upalne dni przydadzą się letnie pokrowce na foteliki samochodowe, lub wkładki anty-potowe. Oba te produkty służą do podniesienia komfortu podróży oraz wpływają na estetykę fotelika samochodowego i zapobiegają przepoceniu tapicerki.

Roletki do samochodu i osłonki na okno

Roletki przeciwsłoneczne i zasłonki przeciwsłoneczne to produkty które zdobią ale i przede wszystkim rozbijają promienie słoneczne. Jak wiemy są mało przyjemne kiedy nie nosimy jeszcze okularów przeciwsłonecznych. Niektóre foteliki samochodowe są wyposażone w kubki na napoje, lub można je kupić opcjonalnie. Jest to znakomita forma przechowywania w czasie podróży napoju ale pamiętajmy o podstawowej zasadzie że nigdy nie należy korzystać ze słomki w czasie jazdy. Podczas zahamowania może się przemiesić do naszej krtani. Zabawki do fotelików samochodowych z pewnością umilą podróż dziecku temu malutkiego i temu dużemu.