Filtruj produkty Widoczne wszystko 8 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie podczas podróżowania w foteliku samochodowym w każdej grupie wagowej. Na rynku są dwa rodzaje lusterek do obserwacji dzieci w samochodzie, w zależności od sposobu przewożenia dzieci. Dostępne są również różnego rodzaju panele z zabawkami, które mają wmontowane lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie umożliwiają one obserwację dziecka.

Kolorowe wielofunkcyjne lusterka do obserwacji dziecka

Pierwszą grupą lusterek do obserwacji dzieci są te dla dzieci wożone przodem do kierunku jazdy. Produkty do obserwowania dzieci wykonane na wzór lustra wstecznego i mocowane są za pomocą przyssawki do przedniej szyby obok standardowego w samochodzie. Ustawiamy je tak, aby było skierowane na dziecko i umożliwia nam to obserwację zachowania dziecka. Rodzic posiada większą kontrole na tym co robi jego pociecha. W tej kategorii znajdują się też niewielkie produkty przylepiane w narożniku lusterek które jest na wyposażeniu auta – wstecznego. Szeroka oferta fotelików 0-13 kg.

Lusterko do samochodu dla dziecka podróży tyłem

Kolejnym produktem znakomicie sprawdzających się dla wszystkich dzieci, które są wożona tyłem do kierunku jazdy. Są lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie montowane do tylnego zagłówka. Tworząc rodzaj peryskopu musimy skierować wsteczne soje lustro na lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie zamontowane na zagłówko a to musi być skierowane na dziecko. Taki zestaw jest idealny i wpływa bardzo na bezpieczeństwo dziecka i rodzica. Jest ono montowane do zagłówka jest sporych rozmiarów zazwyczaj w kształcie koła o średnicy ok 15-20 cm. Jeżeli jesteśmy średnio zaawansowanymi kierowcami można zakupić w takiej opcji oba produkty zapobiegnie to utracie lusterka wstecznego. Na rynku dostępne są również maty pod nogi z wbudowanym lusterkiem.

Bezpieczna podróż z dzieckiem w samochodzie

Wożąc dziecko tyłem kiedy jego nóżki już dotykają oparcia kanapy dziecko może trącać nogami zawieszki i inne elementy dźwiękowe umilając sobie podróż a jednocześnie w górnej części jest lustro do obserwacji dziecka. Zapraszamy do kontaktu z handlowcem w przypadku pytań, lub prosimy skorzystać z zadaj pytanie poprzez stronę www. Pamiętajmy również o pozostałych produktach które wpływają na bezpieczeństwo dziecka w samochodzie np.: śpiworki do fotelików samochodowych.