Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 65 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Pokrowiec na fotelik frotte – zabezpiecz swój fotelik przed ubrudzeniem.

Pokrowiec na fotelik samochodowy to produkt poszukiwany szczególnie latem. Niestety pomimo starań i stosowań różnego rodzaju nowoczesnych technologii w każdym foteliku dziecko się spoci. Dobre i bezpieczne foteliki oplatają dziecko z boku chroniąc je w przypadku uderzeń bocznych. Brak oddychającego pokrowca na fotel przyczynia się do tego że dziecko bardziej się poci i może ubrudzić fotelik. Tym wszystkim rodzicom, którzy często podróżują z dzieckiem w foteliku samochodowym, chcą na dłużej zachować fotelik w czystości polecamy pokrowce na foteliki. Używając pokrowca zapobiegniemy konieczności prania tapicerki fotelika.  Wybierają się w dłuższą podróż oferujemy zapasowy pokrowiec na fotelik samochodowy wykonany z bawełny

Zapasowy pokrowiec na fotelik samochodowy

Pokrowce oryginalne dopasowane do fotelików lub uniwersalne dają dużo większy komfort w przypadku kontaktu z ciałem dziecka. Ponieważ są wykonane z bawełny nie powodują uczuleń, obtarć. Pokrowce na fotelik samochodowy w przypadku kiedy dziecko się spoci pochłaniają pot. Izolując tapicerkę fotelika od niego a tym samym przedłużając jego żywotność. Pokrowiec na fotelik oczywiście można w posty sposób zdjąć i wyparć bez konieczności prania całej tapicerki fotelika samochodowego. Zapraszamy tez do zapoznania się z działem wkładki anty potowe które również doskonale izolują dziecko od tapicerki samochodowej.

Pokrowce na foteliki samochodowe – zabezpiecz fotelik

Dla wybranych modeli fotelików samochodowych dostępne są wymienne tapicerki. Jeżeli uszkodziła się nam tapicerka i chcemy ja wymienić na nowa możemy się zwrócić do naszego handlowca czy taki produkt jest w naszej ofercie. Niestety nie każdy producent ma w swojej ofercie do zakupienia tapicerki. Bywa i tak ze poprzez serwis można taki produkt zakupić. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości. Jeżeli znajdziecie Państwo chwilkę prosimy o przeglądniecie pełnej oferty akcesoriów do fotelików samochodowych gdzie każdy znajdzie coś dla swojego dziecka. Pokrowiec na fotelik jest dostępny w wielu kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą poduszek podróżnych.