Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 20 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Rolety przeciwsłoneczne do samochodu

Rolety przeciwsłoneczne na szybę samochodu, zasłonki okienne do samochodu montowane na przylepce. Maty zasłaniające szybę przednią i tylną szybę. Sa to produkty które latem powinny się znaleźć w każdym samochodzie. Każdy kierowca wie, że nie ma nic gorszego niż świecące słońce prosto w oczy. Mimo tego że bardzo tego nie lubimy zawsze podczas podroży tak właśnie się dzieje. Małe dzieci powinniśmy tym bardziej chronić przed słońcem i właściwie można roletki przeciwsłoneczne używać przez cały rok. Nie musimy ich demontować możemy pozostawić rolety przeciwsłoneczne na oknie samochodu.

Roleta przeciwsłoneczna poprawia komfort jazdy

Bez względu na to czy jest to roletka przyklejana, zahaczana o górę okna, czy też na przylepce może spokojnie być przymocowana cały rok. Ponieważ większość z nas rodziców nie otwiera okna przy którym znajduje się dziecko. Roletki dostępne są w dwóch rodzajach. Samoprzylepne oraz takie które zahaczamy za górę szyby i dodatkowo montujemy ją za pomocą przylepców. Rolety przeciwsłoneczne są dostępne w wielu kolorach i wzorach szczególnie cieszą się wśród kupujących z postaciami bajek Disney. Nadrukowane sa postacie takie jak Kubuś Puchatek, Barbie, Cars. Rolety są też dostępne w dwóch rozmiarach więc zanim kupimy warto zmierzyć szybę czy roletki przeciwsłoneczne którą chcemy zakupić zasłoni większość naszej szyby.

Osłona przeciwsłoneczna do samochodu

Kolejnym produktem zabezpieczającym nasze dziecko przed promieniami słonecznymi są zasłonki okienne na przylepce tak jak produkt powyżej dostępne są w wielu nadrukach ale i są całe czarne. Zasłonki przeciwsłoneczne występują w wielu rozmiarach od małych które nie zakryją całej szyby po zasłonki trapezowe które to są przeznaczone do samochodów które mają bardzo duże okna. Zasłonki te są bardzo bezpieczne ponieważ ich waga nie ma znaczenia gdy samochód ma wypadek lub kolizję i w przeciwieństwie do roletki która oderwana podczas zderzenia odleci nie wiadomo tylko w co lub kogo trafi no i z jaką siłą.

Zasłonki na przylepce do okna samochodowego

W kategorii rolety przeciwsłoneczne zabezpieczające przed słońcem znajdziemy również zasłonki na tylną szybę. Ten produkt polecamy przede wszytkom tym którzy przewożą dziecko tyłem do kierunku jazdy. Mamy produkty zasłaniające przednią szybę jest to bardzo przydatny produkt gdy pozostawiamy auto na dłuższy czas na słońcu. Zasłonka przedniej szyby z wyprofilowanym wycięciem na lusterko odbija światło i temperaturę tym samym nie powodując nagrzewania kierownicy. Szeroka oferta wkładek  antypotowych.