Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 21 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wkładka antypotowa do fotelika Aeromoov- komfort w upalne dni.

wkładka antypotowa do fotelika aeromoov- komfort w upalne dni. Wkładki antypotowe do fotelików samochodowych w każdych grupach wagowych od nosidełek dla niemowląt przez foteliki 9-18 do foteli 15-36 kg, Możemy stosować je do wózków spacerowych, krzesełek do karmienia oraz krzesełek rowerowych w zależności od upodobania. Wkładkę antypotową wykonuje się z dwóch warstw. Wierzchnia warstwa wkładki anty potowej jest wykonana z bawełny lub bawełny organicznej i w przypadku kontaktu ze skóra niemowlaka, czy dziecka jest bardzo przyjazna. Druga strona jest podszyta unikalną tkaniną w nowej technologii przepuszczającej powietrze.

Władki antypotowe technologia Aerro

Tkanina mat tworzy pewnego rodzaju kilka warstw siateczki, która to umożliwia swobodny przepływ powietrza. Wkładka antypotowa do fotelika aeromoov ma dwa zadania izolować ciało dziecka od sztucznych tkanin fotelika samochodowego, wózka spacerowego, krzesełka do karmienia oraz krzesełka na rower. Zapewnia komfort dziecka nie powoduje odparzeń. Drugą rolą jest izolacja fotelika samochodowego od potu, mata pochłania pot i w razie mocnego spocenia nie musimy prać tapicerki fotelika tym samym przedłużamy żywotność fotelika samochodowego.

Aeromoov gdy dziecko się poci w foteliku samochodowym

Wkładka anty potowa to produkt do fotelików samochodowych w każdych grupach ale i możemy stosować je do wózków spacerowych, krzesełek do karmienia oraz krzesełek rowerowych. Wkładka antypotowa do fotelika aeromoovwykonana jest z dwóch warstw. Wierzchnia warstwa wkładek antypotowych jest wykonana z bawełny i w przypadku kontaktu ze skóra niemowlaka czy dziecka jest bardzo przyjazna, z drugiej strony jest podszyta unikalną tkaniną w nowej technologii przepuszczającej powierzchnie. Tkanina tworzy pewnego rodzaju kilka warstw siateczki która to umożliwia swobodny przepływ powietrza.

Bawełniane wkładki antypotowe do fotelików samochodowych

Mata anty potowa ma dwa zadania izolować ciało dziecka od sztucznych tkanin fotelika samochodowego, wózka spacerowego, krzesełka do karmienia oraz krzesełka na rower. Zapewnia komfort dziecka nie powoduje odparzeń. Drugą rolą to izolacja fotelika samochodowego od potu, wkładka pochłania pot i w razie mocnego spocenia nie musimy prać tapicerki fotelika tym samym przedłużamy żywotność fotelika samochodowego. Szeroki wybór śpiworków do fotelika.