Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 21 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Isofix baza poprawny montaż fotelika 0-13

Isofix baza w tej kategorii znajdą się bazy do fotelika przeznaczone dla zakresu 0-13 i 0-13 kg. To produkt na których można zamontować foteliki samochodowe. Isofix co to o co właściwie chodzi i czy na pewno potrzebna nam ta baza? Odpowiadamy na pytanie, które rodzice często sobie zadają! Zacznijmy od pierwszego bazę isofix montujemy by zapewnić najwyższe bezpieczeństwo jakie możemy dać naszemu maluchowi, co potwierdzają ostatnie crash-testy.

Komfort każdego dnia, zapisanie fotelika 0-13 na bazie isofix

Wpinanie fotelika w isofix baza jest naprawdę bardzo łatwe. Praktycznie każda baza jest wyposażana w system informowania o poprawnym wpięciu fotelika sygnalizator dźwiękowy, bądź wskaźnik. Wielu rodziców, zapinając swoje dziecko w samochodzie popełnia błąd montując fotelik nie do końca poprawnie. Isofix bazy dają nam gwarancję, że nasze dziecko podróżuje bezpiecznie. Fotelik samochodowy w połączeniu z isofixem oszczędza też nasz czas, wystarczy położyć fotelik 0-13 kg na bazie i delikatnie docisnąć to wszystko. Nie musimy się schylać, kombinować z pasami. Oszczędność czasu i nerwów zarówno dla nas, jak i dla dziecka. Szeroki wybór fotelików samochodowych 0-13 kg

Baza isofix Maxi Cosico to jest ?

Zacznijmy od pierwszego podziału ich dzielimy je na systemy mocowania jednym z nich jest system Isofix. Do tego systemu mocowania niezbędny jest samochód, który jest wyposażony w ten właśnie system. Czym jest Isofix? System Isofix składa się z dwóch uchwytów, które znajdują się między siedziskiem a oparciem fotela. Dzięki niemu przewożenie dziecka w foteliku jest znacznie łatwiejsze i o wiele bezpieczniejsze. Niestety nie każdy samochód jest wyposażony w ten system. System Isofix od 2006 roku jest obowiązkowym wyposażeniem samochodu ale nie wyklucza to, że jeśli masz starszy samochód to nie posiadasz Isofix i nie zamontujesz isofix baza.

Montowanie fotelika dla niemowlaka na bazie isofix

Te informację możesz sprawdzić na stronie producenta Twojego samochodu, bądź samemu. Drugim rodzajem baz do fotelików są takie mocowane za pomocą pasów bezpieczeństwa Twojego samochodu. Filozofia montażu fotelika samochodu jest taka sama zarówno na montowanej na pasy jak i tej na Isofix. Montaż isofix baza za pomocą pasów jest równie bezpieczny Bazy isofix do fotelików samochodowych zaczynają się już od 250 zł. Oczywiście, czym droższy fotelik tym droższa baza. Tutaj wszystko zależy od preferowanego fotelika przez rodziców. Firmy, które najlepiej wypadają w ostatnich testach i wybijają się na polskim rynku to między innymi : Kiddy, Recaro, Cybex, Joie, Graco, Baby Jogger.