Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 40 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Fotelik samochodowy maxi cosi + baza isofix

Fotelik samochodowy maxi cosi z izofixem 0-13 kg lub inny kupujemy w zestawie. Nie mniej są to dwa osobne produkty które można połączyć w jeden. Ponieważ foteliki samochodowe 0-13 kg jest dla noworodka którego w większości zapinamy w samochodzie producenci poszli krok dalej. Wymyślili by foteliki miały możliwość szybkiego zapięcia. Zapięcie to powinno być szybkie i bezpiecznie i wyprodukowali bazę isofix.

Dla poprawy bezpieczeństwa montaż fotelika na bazie isofix

Każdy fotelik samochodowy 0-13 kg (wyjątkiem jest Kiddy ) możemy montować na każdym siedzeniu samochodu wyposażonego w trzypunktowy pas bezpieczeństwa,. Jeżeli jest to przedni fotel samochodowy zawsze z wyłączona poduszką powietrzną. Oczywiście koniecznie montujemy fotele tylko tyłem do kierunku jazdy. Nie miej jeżeli lubimy komfort, wygodę a przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo niemowlaka pomyślmy o bazie. Bezpieczeństwo = to że każdy powinien się wyposażyć w bazę isofix do fotelika samochodowego dla noworodków. Bazy isofix, możemy zapiać na każdym fotelu samochodowym, jeżeli jest wyposażony w system do mocowania fotelika samochodowego. Są to dwa uchwyty metalowe w które wpina się kotwy mocujące.

Fotelik isofix dla noworodka bezpieczna podróż

Jeśli zakupimy baza isofix Maxi Cosi lub inną możemy w bardzo szybki sposób zamontować fotelik bez konieczności używania pasów samochodowych. Montaż fotelika na bazach isofix zajmuje sekundę lub nieco dłużej nie mamy możliwości popełniania błędów montażowych a także jest dużo bardziej bezpieczny. Baza isofix jest wyposażona w nogę stabilizacyjną która bardzo poprawia stabilność fotelika zarówno podczas jazdy jak i kolizji czy wypadku. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą fotelików 0-13 kg oraz akcesoriów do foteli samochodowych. Szeroka oferta akcesoriów do fotelików samochodowych.

Bazy do fotelików na pas i isofix

Podsumowując jeśli jest taka możliwość to zachęcamy wszystkich rodziców do zakupu bazy do fotelików samochodowych montowanych czy to za pomocą isofixu czy tez na pas. Bez względu na rodzaj zapięcia każda baza to podniesienie bezpieczeństwa dziecka w samochodzie i to o bardzo dużo. Druga zaletą jest wygoda wykonywania tej czynności przez rodzica. Odwiedź koniecznie dział z lusterkami do obserwacji dzieci w samochodzie.