Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 32 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Fotelik samochodowy do 18 kg przodem lub tyłem

Fotelik samochodowy do 18 kg przodem i tyłem montowane za pomocą pasa samochodowego. Jest to fotelik samochodowy który jest stacjonarny na stałe zapinany w samochodzie. Zapinany jest zawsze trzypunktowym pasem bezpieczeństwa. Można go montować na każdym fotelu samochodowym wyposażonym w pas. Jeżeli montaż będzie na przednim fotelu, tyłem do kierunku jazdy musimy dezaktywować poduszkę powietrzną. Fotelik samochodowy do 18 kg przodem i tyłem montowane na pas nie zawsze posiadają nogę stabilizacyjną.

Bezpieczne foteliki tyłem do kierunku jazdy 0-18kg

Jeżyli nie ma fotelik nogi, można powiedzieć ze są oplecione pasem samochodowym. W zależności od producenta i modelu rozróżniamy takie foteliki samochodowe które można montować tyłem do kierunku jazdy w pełnym zakresie wagowym czyli od 0-18 kg. Są tez takie które montujemy inaczej. Fotelik samochodowy do 18 kg przodem możemy montować w przedziale 9-18 kg lub. Bez względu gdzie rozglądamy się za fotelikami zawsze po zakupie przeczytajmy instrukcję obsługi. Tylko przeczytanie i dostosowanie się do instrukcji gwarantuje bezpieczna jazdę w fotelikach samochodowych naszych pociech. pełna oferta fotelików 0-18 montowanych na isofix

Moda na jazdę fotelikami przodem i tyłem.

Kupując fotelik samochodowy do 18 kg przeciętny klient ma dziecko w okolicy 6 miesięcy. Sporych rozmiarów niemowlę albo to ubrane w gruby kombinezon nie bardzo mieści się w kołysce 0-13 i chciałby zmienić na kolejny. W przypadku zimy a co za tym idzie kombinezonem czy puchatego koca bywa że miejsca jest ciut za mało. Foteliki tyłem do kierunku jazdy maja od 0 do kilku regulacji pochylenia oparcia. W przypadku obrócenia przodem identycznie. Pochylenie fotelika jest o tyle istotne że bez względu czy dziecko będzie chciało siedzieć czy tez leżeć możemy mu za pomocą mechanizmu zmienić kąt. Ważnym aspektem w fotelikach samochodowych zwłaszcza dla maluszków jest wkładka redukcyjna która musimy obowiązkowo użytkować do ok 9 miesięcy.

Używanie grubych kurtek w fotelikach 0-18 kg

Po tym wieku jeździmy bez niej nie mniej ponieważ w każdym foteliku jest inaczej prosimy zapoznać się z instrukcją fotelika przodem i tyłem do kierunku jazdy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszych handlowcem który odpowie na każde pytanie. Dodatkowo zapraszamy na nasz kanał YT na którym jest sporo filmików instruktażowych. Fotelik samochodowy do 18 kg dobry wybór dla dziecka 0-4 lat.