Filtruj produkty Widoczne wszystko 15 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Fotelik dla dziecka 9-25 Isofix lub montowany na pas

Fotelik dla dziecka 0-25 kg lub 9-25 to produkty przeznaczone dla dzieci do ok 5-7 lat. Jeżeli rodzic chce użytkować fotelika długo w danej kategorii możemy zakupić go w drugiej grupie wagowej czyli do 25kg. Nie mniej przy zakupie dobrze jest sprawdzić czy dany produkt należy do większych czy do mniejszych. Na wysokość foteliki się istotnie różnią od siebie i nie każdy posłuży do ok 4-5 lat. Te największe foteliki dla dzieci służą nawet do 120 cm wzrostu.

Fotelik dla dziecka od zera do ok 5 lat

Dobry fotelik dla dziecka to taki którego możemy włożyć dziecko do ok 105 cm wzrostu jest to mniej więcej okres 4-6 lat w zależności od proporcji ciała. Dopiero w takim foteliku będziemy mieli prawdopodobieństwo długiego użytkowania. Fotele samochodowe 9-25 kg montowane na isofix w zależności od sposobu przewożenia dziecka tyłem lub przodem maja inne opcje montowania. W większości isofix służy tylko do 18kg a w późniejszym czasie można zapiać fotel na pas ale są wyjątki takie jak np. Stages Isofix firmy Joie który montujemy zawsze na isofixie a zmieniają się tylko zapinanie pasem pieciopunktowym lub trzytpunktiowym pasem samochodowym.

Fotelik dla dziecka Maxi Cosi fotelik 9-25 na isofix

Niestety takich fotelików dla dzieci nie ma każdy producent w swojej ofercie. Modele do 25 kilo tyłem do kierunku jazdy ma możliwość montażu na isofix tylko do 18kg. Jeżeli chcemy przewozić dziecko tyłem do 25 musimy kupić fotelik dla dziecka zapinany na pas lub przepiać z isofixu na pas dany model. Najbardziej popularnymi fotelikami do 25kg są Izi Plus Besafe, Max Way Axkid Czy Clippan. pamiętajmy zawsze by zwrócić uwagę na to jak zapina się w danej grupie wybrany fotel bowiem sposób montażu i zapięcia fotelika odgrywa jedną z głównych rol w słowie bezpiecznie. W przypadku pytań dotyczących zakresów wagowych fotelików samochodowych ich sposobu montażu czy tez jakichkolwiek innych zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Pełna oferta fotelików samochodowych dla dzieci.

Obrotowe, rewersowe, tyłem i przodem foteliki od 0-25 kg

Każdy towar posiada 24 miesiące gwarancji, serwis od drzwi do drzwi oraz w zależności od modelu ubezpieczenie czy powypadkową wymianę foteli na nowy. O tych wszystkich dodatkowych zaletach można się dowiedzieć z karty produktu. Staramy się opisać każdy fotelik dla dziecka jego cechy, sposób montażu w sposób wyczerpujący.