Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 30 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Foteliki samochodowe ranking 0-36 – produkt w trzech grupach wagowych

Foteliki samochodowe ranking jak wypadł i czy jest dobry to częste pytanie. Fotele samochodowe 0-36 to modele które teoretycznie powinny wystarczyć od 0 do końca czyli około 12 lat i 150cm wzrostu. Fotelik samochodowy 0-36 kg mają kilka sposobów mocowań. W zależności od w jakiej grupie będziemy go montować. Każdy z fotelików od zera musi być koniecznie montowany tyłem. W takich fotelikach mamy mocowanie ich albo isofixem lub też pasem. W zależności od modelu możemy wozić dziecko tyłem od 0-9 kilko od 0-13 lub 0-18 kg. Dokładne informacje znajdują się opisie każdego produktu. Foteliki samochodowe 0-13 kg.

Fotele 0-36 dla jakiego dziecka

Zamontowanie fotelika samochodowego przodem umożliwia przewożenie dziecka od 9-18 kg za pomocą wewnętrznych pasów. Powyżej 15 kg możemy dziecko przewozić zapięte trzypunktowym pasem bezpieczeństwa. Foteliki samochodowe ranking 0-36 jak wypadają?. W chwili kiedy zapinamy go przodem do kierunku jazdy mają dwa sposoby zapinania w zależności od modelu zapniemy go trzypunktowym pasem bezpieczeństwa lub za pomocą Isofixu i Top Thetera (tylny hak mocujący).

Fotelik Maxi Cosi samochodowy 9-36 – ranking

Kupując taki produkt na pewno zaoszczędzimy kilka złotych i wydawało by się ze ekonomicznie to dobre rozwiązanie ale niestety ma też kilka minusów. W chwili kiedy mamy noworodka nie możemy go przenosić w kołysce 0-13 nosidełku tylko musimy za każdym razem nieść dziecko na rękach. Porównując modele 15-36 a foteliki 0-36 będziemy widzieli zauważalną różnicę pomierzy wielkością fotelika zwłaszcza w najwyższej fazie. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią bezpieczne lusterka do samochodu