Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 316 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Fotelik samochodowy montowany tyłem Test Plus

Fotelik samochodowy montowany tyłem najbezpieczniejszym sposobem przenawożenia dzieci w samochodzie. Fotelik RWF (tyłem do kierunku jazdy do 25 kg około 4-5 lat) to foteliki samochodowe bezpieczne. Zapewniają największe bezpieczeństwo naszych pociech. W przypadku kolizji lub uderzenia, siły działające na głowę i kark dziecka są 5 razy mniejsze. By zapewnić obsługę na najwyższym poziomie w naszej ofercie posiadamy wszystkie marki producentów. Producenci ci mają w swojej ofercie fotele samochodowe tyłem do kierunku jazdy (RWF).

Foteliki tyłem do kierunku jazdy z test Plus

Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż fotelików w samochodzie tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy występuje w kategoriach. Foteliki tyłem do kierunku jazdy 0-18 kg, Fotel tyłem do kierunku jazdy 9-18kg, Fotele tyłem do kierunku jazdy 9-25kg, Na naszych półkach znajdują się produkty:Romer, Peg Perego, Kiddy, Jane, Graco, Besafe, Chicco, Axkid, Cybex, Recaro, Maxi Cosi, Diono, Pełna oferta fotelików samochodowych 0-25 kg.

Foteliki RWF montowane tyłem do kierunku jazdy

Produkty te zdobywają coraz większe uznanie wśród rodziców którzy sporo czytają w internecie o bezpieczeństwie dziecka. Warto podkreślić że bezpieczeństwo dziecka w foteliku samochodowym gwarantuje połączenie kilku czynników takich jak. Zakup fotelika z niezależnymi testami które gwarantują że produkt zapewnia bezpieczeństwo na dobrym poziomie. Poprawny montaż fotelika w samochodzie. Poprawne zapinanie dziecka w foteliku samochodowym. Oraz zdrowy rozsądek kierującego, bowiem nie ma Fotela który ochroni dziecko jak rodzic jedzie 200 Km/h. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą produktów oraz akcesorii do foteli które poprawiają i bezpieczeństwo oraz komfort jazdy dziecka. Fotelik samochodowy montowany tyłem – bezpieczniej