Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 24 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Fotelik montowany tyłem i przodem 9‑25 na pas

Fotelik montowany tyłem i przodem 9‑25. Kupno fotelika samochodowego to nie lada wyzwanie. Każdy kto chce kupić dla rocznego dziecka zmaga się z tym pytaniem. Jaki wybrać jaki powinien być ten najlepszy. W kategorii foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy 9-25 umieściliśmy wszystkie produkty które umożliwiają montaż fotelików przede wszystkim tyłem. Nowa norma I-size nakazuje przewożenie dzieci obowiązkowo do 15 miesiąca tyłem.  Należy pamiętać że przewożenie dziecka tyłem zapewnia największy poziom bezpieczeństwa. Foteliki które montowane są tyłem do przodu umożliwiają przewożenie dziecka maksymalnie do 18 lub25 kg. Fotelik montowany tyłem i przodem 9‑25 może być wyposażony w system isofix, Lub w przypadku obrotu fotelika do jazdy przodem można dziecko przewozić do 25 kg. Foteliki samochodowe w normie I-Size

Foteliki montowane tyłem i przodem na isofix i pas

Jak wozić dziecko by było bezpiecznie? Na rynku są dostępne tylko foteliki samochodowe RWF, które umożliwiają przewożenie dziecka tylko tyłem do kierunku jazdy. Są one mocowane albo za pomocą ISOFIXU albo za pomocą pasa. Kolejną grupą fotelików RWF są Fotelik montowany tyłem i przodem 9‑25. Montujemy na bazie ISOFIX, bazę zapinany na isofix a fotelik kładziemy na nią kotwi się on w specjalnych uchwytach i informuje że jest poprawnie zapięty.

Fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy

Kolejną grupą są fotelik obrotowe 360 stopni które umożliwiają obracanie dziecka.  Umożliwiają komfortowe wkładanie bobasa do auta jak i wyciąganie. Ustawienie fotelika podczas wkładania dziecka do samochodu bokiem poprawia komfort i to sporo. Kupując foteliki tyłem do kierunku jazdy 9-25 mamy spory wybór. Wprzypadku pytań dotyczących fotelików zapraszamy do kontaktu w naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty z grupy foteliki RWF.