Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 92 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Recaro Zero 1 fotelik 360 obrotowy

Fotelik 360 obrotowy zyskuje coraz większą popularność. Duże zainteresowanie tymi fotelikami spowodowane jest kilkoma rozwiązaniami. Szybki montaż, stabilność, isofix + noga stabilizująca. Wpływa na komfort wsadzania i wyjmowania dziecka, zajmuje mało miejsca. Każdy fotelik 360 , który jest obrotowy i zarazem jest montowany za pomocą isofixu umożliwia przewożenie dziecka od 0-18 kg. W zależności jaką posiada homologację przewozić dziecko można maksymalnie do 105cm wzrostu.

Foteliki 360 obrotowe dla dzieci do 18 kg.

Wszystkie foteliki obrotowe 360 które spełniają nowa homologację I-Size muszę spełniać dwa kryteria. Producent musi podać wagę i wzrost dziecka. Kiedy moje dziecko będzie miało 105 cm ? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć każdemu. Jest to uzależnione od wielu czynników takich jak: wzrost, proporcji dziecka itp. Ogólnie 105 cm każde dziecko ma w wieku 4-6 lat nie mniej zdarzają się „wieżowce”3 letnie o takim wzroście. Wszystkie foteliki obrotowe 360 stopni jak wyżej wspomnieliśmy są montowanie za pomocą nogi stabilizacyjnej i isofixu, wyjątkiem jest fotelik Maxi Cosi Axiss który montowany jest za pomocą Top Tethera i isofixu.

Maxi Cosi Axiss – obrotowy fotelik 360 stopni

Isofix i noga stabilizacyjna zapewnia w przypadku prawidłowego doboru stabilność Fotelika. Czy możliwość obrotu i wsadzenia dziecka od zewnątrz to coś na co warto zwrócić uwagę? Fotelik 360 obrotowy poprawia komfort rodzica. W małych samochodach lub standardowych jak ktoś jest wysoki dużo łatwiej wsadzić dziecko. Poza tym, że będziemy mogli łatwiej włożyć i wyciągnąć dziecko. W dużo łatwiejszy sposób możemy naciągnąć pasy bezpieczeństwa dziecka w fotelikach samochodowych. Będziemy mieć lepszy wgląd czy pas są w foteliki samochodowym umiejscowione w dobrym miejscu. Szeroka oferta fotelików tyłem do kierunku jazdy.

Obrotowe foteliki 360 stopni dla komfortu rodzica

W przypadku większości obrotowych fotelików 360 za pomocą jednego szybkiego ruchu możemy dziecko obrócić przodem lub tyłem do kierunku jazdy (zalecamy jak najdłużej tyłem). Dodatkowym atutem jest to, że fotelik 360 obrotowy stopni zajmują bardzo mało miejsca. Oczywiście, ze zajmują więcej miejsca niż te przodem nie mniej porównywalnie do wszystkich tyłem do kierunku jazdy są najmniejsze. Obecnie w ofercie posiadamy fotelik 360 obrotowy następujących marek: – Coletto Mokka – Jane Gravity – Recaro Zero 1 – Recaro Zero.1R-129 I-Size  – Joie Spin – Becool Nado Q3  – Cybex Sirona – Gb Vaya  – Britax Romer Dualfix