Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 957 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Karmienie noworodka smoczek dla noworodka silikonowy czy kauczukowy

Karmienie noworodka szeroka oferta dla niemowląt i dzieci. Przechowywanie pokarmu to dział w którym znajdziecie państwo pojemniki na pokarm. Pojemniki na mleko,rożnego rodzaju woreczki które przydają się by przechować odciągnięte mleko.
Karmienie noworodka to tez smoczki uspokajające to dział w którym podzielibyśmy smoczki na wiek i rodzaj smoczka. Różnią się tarczkami lub ich brakiem budową kształtem właściwie wszystkim się różnią:)
Mamy smoczki anatomiczne, okrągłe i symetryczne o równych wielkościach, pamiętajmy by zmienić dziecku smoczek razem z wiekiem. Ważne też jest by dla zachowania higieny powinniśmy zmieniać smoczek. Zmieniajmy go nieco częściej niż w przypadku smoczka 0-6raz na pół roku :) Szeroka oferta butelek do karmienia.

Który wybrać sterylizator do butelek elektryczny lub do mikrofalówki

Karmienie niemowląt to również sterylizator. Jest to produkt który występuje jako sterylizator do kuchenki mikrofalowej lub też na prąd. W przypadku sterylizatora do kuchenki wlewamy ociupinkę wody i pod wpływem ciepła woda zamienia się w parę i następuje proces sterylizacji. Przed kupnem sterylizatora sprawdźmy wymiary czyby na pewno zmieścimy sterylizator do naszej mikrofalówki. Sterylizatory elektryczne działają na takiej samej zasadzi ale są wyposażone w grzałkę, termostat i zegar.
Sterylizator po wykonaniu swojej pracy wyłączy się samoistnie i poinformuje nas o tym fakcie, będziemy mieć gotowe butelki by nakarmić noworodka.

Szczotka do mycia butelek i płyn do mycia butelek

Szczotki do butelek to produkt który umożliwia domycie butelki w najdalszych zakątkach. Karmienie noworodka powinno odbywać się w czystych produktach. Używając razem z płynem Nuk do mycia butelek zapewnia czystość i brak posmaku ludwika przy karmieniu dziecka. Ważnym aspektem jest też to że wybrane szczotki do mycia butelek mają końcówkę do mycia smoczków.
Termokopiowania można używać zarówno w chłodne jaki upalne dni. Kiedy jest ciepło lub gorąco możemy zachować standardową temperaturę podczas dłuższych spacerów a gdy przyjdzie zima bez problemu możemy dziecku podać ciepła herbatkę lub też przygotować mleko do picia. Dział karmienie noworodka to szeroka oferta do której serdecznie zapraszamy