Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 169 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Butelka dla noworodka szklana lub plastikowa

Butelka dla noworodka i jej wybór jak i innych akcesoriów dla maluszka to dość trudny i delikatny temat. Gdy mama chce zrezygnować z karmienia piersią staje przed trudną decyzją wyboru odpowiedniej butelki dla swojej pociechy. Anty-kolkowa, szklana a może klasyczna? co wybrać? Standardowy podział butelek dla noworodków to ten oparty na materiale z którego są one wykonane. Dlatego możemy kupić butelkę ze szkła, z poliwęglanu, z polipropylenu lub wybrać którąś z butelek dla noworodków silikonowych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór atestowanych butelek i akcesoriów które sprawią że proces karmienia twojego dziecka będzie lepszy oraz łatwiejszy. Szeroka oferta akcesoriów do butelek.

Antykolkowa butelka dla noworodka – karmienie bez kolki

Na rynku jest wiele producentów. Różnych butelek. marki Canpol Babies, Nuk, Mam czy Avent to na pewno dobry wybór. Pamiętaj, że najważniejszy jest kształt butelki dla noworodka decyduje o jej funkcji i funkcjonalności. Inna będzie potrzebna dziecku, które potrafi już samodzielnie pić a inna butelka dla noworodka. Maluszki który nie pije sam i wciąż potrzebuje pomocy przy podawaniu pokarmów i płynów będzie potrzebna inna. U nas znajdziesz wszelkiego typu butelki dla noworodków oraz akcesoria do karmienia. W butelkach dla noworodków mamy otwory szerokie i wąskie. Butelka dla noworodka może być też anty-kolkowa lub klasyczna. Zapraszamy do naszego sklepu, profesjonalnie doradzimy. Podpowiemy co i jak by karmienie dzięki butelce dla noworodka stało się przyjemnością dla Ciebie i twojego dziecka.

Trwała butelka do karmienia niemowląt

Na naszym magazynie posiadamy szeroki wybór butelek do karmienia noworodków. Od Butelki 60 cm przez 120, 260 aż do 300 ml. W zależności od producenta i modelu możemy również wybrać taką która jest 2w1. Taka butelkę dla noworodka możemy zmienić w butle dla starszego dziecka zmieniając smoczek na no. Ustnik do picia. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą produktów do karmienia