Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 79 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Bezpieczne butelki Avent na co dzień

Butelka Tommee Tippee lub inna do karmienia to produkt który koniecznie musimy zakupić. Już przy kompletowaniu wyprawki dla noworodka musi być na samej górze listy wyprawkowej. Bez względu czy będziemy karmili piersią czy tez nie z różnych powodów nie możemy iść do szpitala bez butelki. Może się bowiem okazać że butelka Tommee Tippee antykolkowa będzie jedną a z pierwszych potrzebnych rzeczy. Kupując butelki antykolkowa zwracajmy uwagę na jej pojemność. Dla małych dzieci narodzonych pierwszy posiłek jest wielkości czereśni, Podawanie dziecku mleka w butelce do karmienia 260ml czy większej będzie zbyteczne. Butelki Dr Brown są dostępne od 60 ml, taka właśnie pojemność w zupełności starczy nam dla nakarmienia maluszka przez kilkanaście pierwszych dni.

Butelka Tommee Tippee antykolkowa i zwykła

Mała butelka Tommee Tippee jest znacznie wygodniejsza w trzymaniu przez rodzica. Na runku jest wiele butelek do kamienia np. butelka Tommee Tippee to jedna z bardziej popularnych marek. Występuje ona w kilku pojemnościach od 125 ml przez 260 aż do 300 ml. Do każdej z nich możemy zakupić smoczki w 6 różnych przepływach. Dostępne są od tych najmniejszych do szybkich dla starszych dzieci. Butelka Dr Brown to butelka do karmienia która słynie z swojego antykolkowego systemu. Opatentowana rurka powoduje znacznie lepsze odprowadzenie powietrza. Dziecko nie jest narażone na jego łykanie . Łykanie powietrza objawi się kolką u dziecka i brakiem snu u rodzica.
Pełna oferta produktów do karmienia niemowląt.

Butelka Tommee Tippee- system na brak kolek

Karmienie noworodka to nie lada zadanie szeroka oferta butelek do karmienia powoduje zawrót głowy. Do wyboru poza pojemnością mamy do wyboru butelki do karmienia szerokie i wąskie. Butelki Tommee Tippee są szerokie i nie występują w opcji wąskiej. Mają szeroki smoczek który będzie na pewno przylegał do całej buzi dziecka co zapobiega łykaniu powietrza. Butelka Tommee Tippee lub Lovi produkowana jest z tworzywa ale i z tworzywa które ma właściwości szkła. Do tej butelki do karmienia nie będzie przylegały osady, można ją gotować lub sterylizować do tego zabiegu potrzebny będzie sterylizator do butelek.

Szerokootworowe butelki do karmienia

Butelka do karmienia posiada również kolorowe nadruku które sprawiają że karmienie niemowląt jest przyjemniejsze. Butelka dla noworodka może być również z uchwytem lub bez. Uchwyt przydaje się dla tych najmniejszych i oczywiście zbędny element dla dziecka nieco starszego. Butelki antylkolkowe a w sumie ich smoczki mogą być wyposażone w specjalne wypustki. Wypustki są po to by przypominały pierś mamy. Dla wszystkich kobiet i młodych mam które będą łączyć karmienie piersią i butelka zalecamy używać smoczki lateksowe są one bardziej miękkie i dziecku lepiej jest wrócić do piersi.

Szklane butelki do karmienia 120 i 240 ml

Butelka Tommee Tippee to produkt dla osób które wiedzą że angielska firma bardzo pilnuje jakości produkcji butelek do karmienia. Zaprasza,my również do zapoznania się z szeroką ofertą płynów do mycia butelki, smoczków oraz szczotek do mycia butelki