Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 62 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Antylkokowa butelka nuk do karmienia

Butelka Nuk antykolkowa lub inne dla niemowląt i dzieci występuje w różnych pojemnościach. Butelki 60 ml przeznaczone dla mniejszych dzieci i noworodków. Butelki o pojemności 200-260 ml są przeznaczone dla dzieci powyżej 6 miesięcy. Jeżeli przygotowujemy mleko a dziecko ma apetyt na więcej niż 125ml ta pojemność będzie idealna. Antykolkowa butelka Nuk dla niemowląt 260 ml. może się sprawdzić zarówno do mleka jak i podawania wody, soczków czy herbatki latem.

Butelki do karmienia NUK antykolkowe i zwykłe

Koniecznie należy pamiętać że powinniśmy mieć minimum butelkę w ilości 2 szt a dobrze by było by mieć 3. Jedna butelką karminy dziecko mlekiem , druga będziemy mieć do soczków a trzecia do wody. W chwili kiedy dziecko będzie na tyle duże że będzie miało możliwość chwytania antykolkowej butelki możemy pomyśleć o uchwytach. Szeroka oferta dużych butelek do karmienia 300 ml

Butelka z uchwytem antykolkowa butelka do karmienia

Na runku dostępne są również butelki z dziurką czyli takie które pozwolą małemu dziecku chwycić ją w dłoń. Pamiętając też żeby zwrócić uwagę i nie nalać zbyt dużo płynu małemu dziecku. Dziecko nie będzie mogło jej chwycić. Rozglądając się za butelkami antykolkowymi do karmienia 260ml można pomyśleć o takich akcesoriach jak suszarka by odłożyć butelkę do karmienia. Pozwala ona na to by butelka Nuk lub inna ociekła, kolejnym produktem są płyny do mycia butelek dla dzieci. By zachować czystość polecamy szeroką ofertę szczotek jedno i wielofunkcyjnych.

Butelka antykolkowa NUK smoczek silikonowy lub kauczukowy

Każdy z produktów znajdujący się w naszej ofercie posiada odpowiednie certyfikaty i normy które czynią z nich produkty bezpieczne. Zapraszamy również do zapoznania się z działem akcesoria. Zapoznacie się Państwo tam z bardzo szeroką ofertą produktów od smoczków do butelek, przez szczotki do mycia oraz płyny do mycia.