Filtruj produkty Widoczne wszystko 6 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Butelki dla noworodków antykolkowa szklana – idealna do sterylizacji

Butelki dla noworodka co wiedzieć by kupić odpowiednią. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia dziecka. Natomiast jeśli mama podaje pokarm sztuczny lub własny odciągnięty to warto korzystać z butelek antykolkowych szklanych. Dlaczego?
Szklane butelki dla noworodków oprócz tego, że są to bardziej ekologiczne produkty to jeszcze nie zawierają szkodliwych substancji. Substancje szkodliwie takie jak BPA, BPS czy BPF, które mają negatywny wpływ na rozwój i zdrowie dzieci. Może są trochę bardziej cięższe i mniej poręczne w porównaniu do plastikowych. Główną ich zaletą jest 100% naturalny i ekologiczny surowiec jakim jest szkło. Butelki dla noworodka ze szkła doskonale nadaje się do wyparzania.

Butelka dla noworodka ze smoczkiem wolnym

Warto podkreślić, że szklane butelki dla noworodków w porównaniu z plastikowymi nie przejmują zapachu pokarmów, nie rysują się, nie odbarwiają, są łatwiejsze w utrzymaniu czystości.
Butelki szklane tak jak plastikowe różnią się : pojemnością, smoczkiem, kształtem.
Wyróżniamy butelki wąsko i szerokootworowe. Butelki dla noworodka szklana wykonane są z hartowanego szkła, ale to nie znaczy że się nie tłuką. W zależności od firmy mogą być profilowane czy posiadać nowoczesny design. Dostępne są także szklane antykolkowe, są odpowietrzane albo poprzez dziurkę w smoczku lub też za pomocą specjalnej rureczki.

Butelki dla noworodków do karmienia 120 , 260 ml

Butelek szklanych dla niemowląt możemy poszukiwać w aptekach, sklepach z artykułami dziecięcymi czy drogeriach. Do najbardziej znanych szklanych zaliczamy: takie firmy jak: Canpol babies, Avent, Lovi, dr Browns, Chicco czy BabyOno.
Butelka dla noworodka a ich cena. Cena szklanych antykolkowych butelek są uzależnione są od firmy. Takie właściwości jak pojemności czy nowoczesnego design również na nią wpłyną. Warto pamiętać że przy wyborze butelki nie tylko szklanej warto zwracać uwagę czy wybierany przez was produkt posiada atesty i certifikaty. Nie należy kupować butelek antykolkowych jako produktów niewiadomego pochodzenia gdyż mogą one stanowić duże zagrożenie dla zdrowia dziecka.
W naszym sklepie znajdują się produkty tylko znanych i rekomendowanych marek, które są w 100% bezpieczne i atestowane/ Większość produkowanych jest w europie lub posiadają odpowiednie certyfikaty. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów do karmienia takich jak szczotki do butelek, płyny do mycia butelek do karmienia oraz inne. Szeroka oferta sztućców do karmienia niemowląt i miseczek do karmienia powinna się spodobać każdemu.