Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 25 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Plastikowa butelka Dr Brown do karmienia

Butelka dr brown o pojemności 300 ml to produkty dla kilkulatków. Butelki do karmienia w tym rozmiarze występują jako szerokie. Butelki do karmienia można zakupić jako jedno lub wielofunkcyjne. Te z wieloma funkcjami pozwalają zamontować zamiast smoczka do picia, ustnik od smoczka niekapka. Taka opcja pozwala zamienić butelkę w kubek niekapek. Do każdej butli do karmienia mamy opcję zakupu uchwytu nie mniej kilkuletnie dzieci spokojnie radzą sobie bez uchwytów.

Antykolkowe butelki do karmienia Dr Browns

Do każdej można zakupić kilka rodzajów smoczka włącznie ze smoczkiem do kaszki i trój przepływowym. Przy zakupie tego typu butelek do karmienia prosimy zwrócić uwagę jaki smoczek jest z butelką. Jaki ma przepływ oraz w jakiem wieku dziecka powinien być stosowany. Smoczki do butelek do karmienia możemy zakupić silikonowe oraz kauczukowe w zależności od upodobania dziecka. Polecamy również do zapoznania się z ofertą bidonów, bidonów sportowych czy też kubków treningowych oraz kubków niekapków. Przydatne akcesoria odszukacie w zakładce akcesoria. Szeroka oferta butelek do karmienia 260 ml.

Butelki do karmienia dla niemowlaków

Przy kompletowaniu wyprawki prosimy również pamiętać o wszystkich produktach które przy karmieniu się sprawdzą, zaczynając od podgrzewaczy do butelek, przez systemy do mycia butelki takie jak szczotki czy płyny. Bezwzględnie pamiętajmy o zmianie smoczków które powinny być wymieniane co miesiąc. Nawet najbardziej sterylnie myty smoczek zużywa się od gryzienia i ssania. Butelka Dr Brown to dobry wybór