Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 134 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Plastikowe kubki niekapki do nauki picia

Kubki niekapki dla każdego maluszka by nauczyć się samodzielnie pić.Nauka samodzielnego jedzenia i picia to wielkie wyzwanie dla naszego maluszka. By mu pomóc w przejściu z picia z butelki do picia z otwartego kubka stworzono kubki niekapki. Specjaliści radzą rozpoczęcie nauki picia z kubków niekapków miej więcej od 10 miesiąca życia. Proces ten można rozpocząć troszkę wcześniej. Kubki niekapek charakteryzują się tym, że posiadają specjalne zaworki. Zaworki które zapobiegają wylewaniu się płynu podczas picia czy obracania kubkiem. Szeroka oferta plastikowych kubków z uchwytem.

Kubki niekapki dla dzieci do nauki picia

W wieku około 6 miesięcy można skorzystać z kubków niekapków z miękkim ustnikiem który z jednej strony przypominają dziecku smoczek butelki a z drugiej strony przypominają brzeg kubka. Tego rodzaju produkty przygotowują dziecko do picia z otwartego naczynia. Po 9 miesiącu życia stosuje się kubki niekapki lub z twardymi ustnikami. O czym warto pamiętać wybierając kubeczki niekapki dla naszego maluszka? Zaworek który zapobiega wylewaniu się płynu powinien być regulowany.

Kubki niekapki czy naprawdę nie kapią ?

Ustnik powinien być miękki dla młodszych dzieci, twardy dla dzieci koło pierwszego roku życia. Uchwyty bardzo się przydają szczególnie dla młodszych dzieci które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z kubkami. Będzie im łatwiej utrzymać pojemnik w czasie picia. Podziałka dzięki niej możemy łatwo sprawdzić ile nasze dziecko wypija płynów w ciągu dnia. Materiał z jakiego jest wykonane są kubki niekapki. Wszystkie kubki powinny być odporne na uszkodzenia mechaniczne, odporne na pękanie, powinny posiadać atesty zezwalające dopuszczenie produktu dla dzieci,powinno się je łatwo rozkręcać i myć.

Kubek niekapek Avent doskonały do nauki picia

Kubek powinien być przede wszystkim dostosowany do wieku dziecka. Warto także wspomnieć o kubkach termicznych i z rurką a także 360 °. Produkty 360 ° to te które także są kubkami niekapkami choć posiadają inny mechanizm picia. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór kubków niekapków znanych i renomowanych firm takich jak: Canpol, Lovi, Nuk, Dr Browns, Tommy Tippe, BabyOno, Mam, Bibi,Avent, Chicco, Akuku. Zapraszamy do zapoznania się w wymiennymi ustnikami do produktów takich jak kubki niekapki