Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 41 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka




Kubek niekapek naucz pić maluszka

Kubek niekapek to produkt który służy do nauki picia przez naszego maluszka. W chwili kiedy chcemy nauczyć pić dziecko a przy tej okazji nie koniecznie mamy ochotę na ciągle wycieranie podłogi. Kubek niekapek pozwala nalać do niego nap oj dziecko pije z plastikowego dzióbka, który od spodu posiada membranę. Membrana kubków niekapków w zależności od modelu może być bardziej lub mniej wymagająca mocnego ssania. W większości kubki niekapki są wyposażone w wygodne uchwyty, które pomagają maluszkowi trzymać w rękach kubeczek niekapek. Będąc zainteresowanym kubkiem niekapiem możemy zwrócić uwagę na jego kształt. Dostępne są w różnych kształtach, owalne i okrągłe.. Kubeczki niekapki mogą występować w kilku rozmiarach, od kubka niekapka o pojemności 160 ml, przez 250 aż do 300 dla największych zuchów.

Kolorowe nadruki na kubkach niekapkach

W chwili kiedy by się okazało że jesteśmy zainteresowani kubkami niekapkami mamy cały szereg produktów do wyboru. Do nauki picia możemy wybrać kubek niekapek treningowy (delikatnie z niego może kapać, ale dziecku lepiej się pije) Kubki niekapki z membraną są dostępne w kilku wariantach wielkościowych, od wieku dziecka możemy kupić mniejszy lub większy. Pamiętajmy również ze w przypadku małych dzieci dużo gorzej będzie się im trzymamało kubek niekapek o dużej pojemności bo będzie cięższy. Na rynku jest oferta kubków niekapkow 360 oznacza to że nie posiada on ustnika, dziubka a można z niego pić dookoła. Dziecko uczy się pić przyzwyczajając go do tradycyjnego kubka. Produkt taki posiada pierścień uszczelniający z jonami srebra kt ory zapobiega rozwojowi bakterii.

Kubeki niekapki a kubki treningowe z jakiego uczyć pić

Jeżeli napotkamy problem z piciem przez dziecka z kubków niekapkow możemy albo popuścić ciut membranę tak aby dziecko poczuło ze coś się leje do jego ust. Albo sięgnijmy po kubek treningowy. Jest to identyczny produkt jak kubek niekapek ale bez membrany. Co prawda będzie się z niego lało ale dziecko przyzwyczai się do trzymanie ustnika – dziubka w swoich ustach. W przypadku zainteresowania innymi produktami dla starszych dzieci zapraszamy po sekcji bidony sportowe.