Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 19 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Laktator cena elektrycznego laktatora Avent

Laktator cena od tego zaczynamy szukanie produktu. Laktatorów na rynku jest sporo model elektryczny to profesjonalna pomoc w całym okresie laktacji. Okazuje cię, że laktator elektryczny bywa niezbędny już w pierwszych dniach po porodzie jeszcze na sali w szpitalu. Właśnie tam kiedy najczęściej dochodzi do zastoju pokarmu lub musimy wyregulować nawał. Regulacja siły ssania w laktatorach elektrycznych pozwala bezboleśnie i efektywnie odciągać pokarm w krótkim czasie.

Elektryczne, elektroniczne i ręczne – laktator cena produktu

Odciąganie może się odbywać przy poranionych brodawkach. Korzystając z laktatora elektrycznego mama może pozwolić sobie na pozostawienie karmionego dziecka pod opieką taty. Pozwala to wyjsć z domu bez konieczności powrotu w porze karmienia. To także doskonały produkt dla mam aktywnych zawodowo, które regularnie odciągają pokarm i wychodzą do pracy. Korzystając z laktatora elektrycznego jest okazja na chwilę relaksu, co często bywa niemożliwe z laktatorem ręcznym. Podczas odciągania pokarmu przez laktator cena mama w tym czasie może odprężyć się. Można poczytać książkę lub czasopismo, oglądając telewizję lub po prostu relaksując się. Szeroka oferta poduszek do karmienia dla komfortu dziecka i mamy.

Canpol laktator elektryczny i ręczne który wybrać?

Laktator cena kupić drogi czy tańszy odpowiednik.W naszej ofercie można znaleźć laktatory elektryczne oraz elektroniczne najwyższej jakości znanych firm. Niektóre posiadają możliwość przejścia na odciąganie ręczne lub zmianę zasilania z sieciowego na baterię. Taka opcja świetnie sprawdza się w podróży. Dzięki różnorodnym funkcją każda karmiąca mama ma możliwość dobrania laktatora elektrycznego do własnych potrzeb. Oferujemy również wszelkiego rodzaju pojemniki oraz woreczki do przechowywania i mrożenia pokarmu. W ofercie posiadamy także akcesoria wymienne do laktatorów. Przy zakupie produktów z kategorii dla mamy warto pamiętać i o wkładkach laktacyjnych, muszlach laktacyjnych jak i wielu przydatnych produktach.