Filtruj produkty Widoczne wszystko 9 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Podgrzewacz do butelek samochodowy lub uniwersalny

Podgrzewacz do butelek to produkt, który łączy dwie funkcje. Jest to produkt który podgrzeje pokarmy oraz do mleko. Podgrzewacze do butelek możemy podzielić na różne kategorie. Kupując podgrzewacz musimy się koniecznie zapytać czy dany produkt jest kompatybilny z naszą butelką do karmienia. Jest to bowiem warunek konieczny. Będąc zainteresowanym podgrzewaczem do butelek zwróćmy uwagę na jego moc. Są na rynku dostępne produkty o mocy 200 watów i jest to zbyt mało do poprawnej i szybkiej pracy. Kolejnymi czynnikiem który powinien mieć wpływ wybór towaru to to czy chcemy mieć produkt z wyświetlaczem LCD czy też nie. Jest to funkcja która bardzo się przydaje w podgrzewaczu do butelek

Wielofunkcyjny podgrzewacz do butelek do domu i samochodu

Każdy podgrzewacz do butelek jest wyposażony w termostat. Umożliwia on pracę urządzenia przez cały czas i zachowuje ustawienie żądanej temperatury. Szeroka oferta podgrzewaczy na rynku daje możliwość zakupu go jako produkt jedno lub dwu funkcyjny. Dwu funkcyjny umożliwia podgrzewanie pokarmu i w domu i w samochodzie podłączając go do wtyczki gniazdka zapalniczki. Żelowe podgrzewacze do butelek to produkt który możemy zabrać na spacer. Produkt ten umożliwia jednokrotne podgrzanie płynu lub pokarmu poprzez reakcję chemiczną. Produkt jest wielokrotnego użytku i po zagotowaniu wrzątku.Szeroka oferta smoczków do butelek plastikowych i szklanych.

Podgrzewacz do butelek Avent dobra jakość produktu

Kupując produkt który będzie nam podgrzewał pokarmy zaoszczędzimy trochę czasu w nocy bowiem mleko może być cały czas gotowe. Umożliwi to podanie gdy się tylko nasze dziecko obudzi. Pamiętajmy o odpowiedniej temperaturze i zastosowaniu smoczka do butelki o odpowiednim przepływie. W przypadku pytań dotyczących opisów technicznych, funkcji produktów czy tez wielkości oraz czy dana butelka wejdzie czy tez nie do podgrzewacza zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Z miłą chęcią odpowiemy na każde pytanie. Podgrzewacz do butelek występuje w różnych kolorach z opcja do użytku domowego lub domowo samochodowego.