Filtruj produkty Widoczne wszystko 16 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Komfortowa poduszka dla kobiet w ciąży

Poduszka dla kobiet w ciąży i do karmienia występuje w wersji twardej lub miękkiej. Poduszki twarde wykonane są z profilowanej pianki poliuretanowej umieszczonej w zasuwanym pokrowcu z elastycznej dzianiny bawełnianej. Służą głównie do karmienia niemowlęcia, dając właściwe podparcie dla ciała maluszka. Ich drugą funkcją jest odciążyć kręgosłup matki. Poduszki do karmienia miękkie niosą natomiast nieocenioną pomoc już w czasie ciąży. Możemy ją używać w chwili kiedy brzuch coraz dokuczliwiej obciąża kręgosłup. Poduszka do karmienia pełni wtedy funkcję relaksacyjną, ułatwiając przyszłej mamie przyjęcie najwygodniejszej pozycji zarówno podczas snu jak i w chwilach wypoczynku.

Dla komfortu mamy i dziecka poduszka rogal do karmienia

Kiedy maluch pojawia się na świecie, poduszka dla kobiet w ciąży ułatwia karmienie zarówno piersią jak i butelką. Zapewniając dziecku bezpieczną i jednocześnie wygodna pozycję. Daje jednocześnie wytchnienie obciążonym mięśniom kręgosłupa matki. Trzecia funkcja, jaką może pełnić poduszka do karmienia to gniazdo niemowlęce. Gniazdo zapewni maluchowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a nieco starszemu dziecku stabilność i równowagę niezbędną szczególnie w początkowym etapie siedzenia. Poduszki do karmienia występują w rożnych rozmiarach. Wypełnione są mikrogranulatem perełkowym umieszczonym w poszyciu bawełnianym lub welurowym,zazwyczaj zdejmowalnym do prania. Zapoznaj się z szeroką ofertą produktów do przechowywania pokarmu.

Na dzień i noc poduszka rogal do karmienia niemowląt

Poduszki do karmienia i zabawy to wielofunkcyjny towar który jest dedykowany dla kobiet w ciąży. W przypadku dużego brzuszka możemy taką poduszkę włożyć pomiędzy nogi i daje to duży komfort przy spaniu. Poduszka dla kobiet w ciąży do karmienia jak sama nazwa mówi jest idealnym produktem który przyda się podczas karmienia niemowląt. W komfortowy sposób leży bobas na poduszce nie musimy podczas pozycji leżącej trzymać niemowlaka na rękach. Poduszki do karmienia mogą być też używane jako gniazda niemowlęce, które umożliwili pozostawienie dziecka w bezpiecznej pozycji, która zapobiega przewróceniu się dziecka. Niektóre typy poduszek do karmienia po zakupieniu poszewki umożliwiają zrobienie pufy dla dziecka.

Komfort dla mamy poduszka do karmienia

Poduszka dla kobiet w ciazy to produkt który możemy podzielić na kilka rodzajów. Poduszki duże, możemy z nich wykonać gniazdko, używać do karmienia oraz włożyć pomiędzy nogi w czasie ciąży. Poduszki do karmienia rogale, służą one tylko do karmienia. Dostępne są z różnego rodzaju wypełnieniem od kulek poliestrowych przez granulat gryki itp. Poduszki do karmienia twarde są wykonane z pianki wycięte w odpowiednim kształcie. Taka poduszka służy tylko i wyłącznie do karmienia. Poduszki do karmienia występują w wielu obszyciach takich jak bawełna, welur. Do wybranych modeli można zakupić wymienne poszewki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z handlowcami.